Lekcijas

ASTROMEDICĪNAS kursi

No 24.marta, pl.11.00, astrologs Edijs Spāre piedāvā
ASTROMEDICĪNAS apmācību kursus.
Priekšzināšanas nav nepieciešamas. Šīs zināšanas noderēs visiem,
kas ir atbildīgi par savu un savu mīļo un tuvo cilvēku veselību un pašsajūtu.
Astroloģija ir cieši saistīta ar planētu terapiju. Katra planēta spēlē lomu cilvēka orgānos un visdažādākos organisma procesos.
Vairāk izpratīsi dabas un sava ķermeņa ritmus un sapratīsi, kā pielāgoties tiem, lai būtu vesels un apmierināts ar dzīvi.
Tikai no jūsu aktivitātes ir atkarīgs, vai šīs mācības notiks tepat Liepājā.
Lekcijas 1 x mēnesī no pl.11.00-16.00
Dalība par reizi- 30 eu
Vieta- Ludviķa iela 8, 3.stāva zālē
Nosacījums- Iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni 26546697
Sīkāk info- www.centrs-harmonija.blogspot.com
Edijs Spāre: “ Astromedicīnas kurss ir sagatavots tā, ka būs saprotams interesentiem, kuri ar astroloģiju nav pazīstami. Tai pašā laikā būs interesanti arī astrologiem. Mediķi savukārt labāk izpratīs organisma savstarpējo mijiedarbību .... un nedaudz pietuvosies Hipokrāta apgalvojumam, ka par ārstu drīkst būt tikai tas, kurš saprot astroloģiju.
Savā astromedicīnas kursā pasniegšu ne tikai, ko sola planētas un zodiaka zīmes, bet būs arī ieteikumi, ko vajadzētu pamainīt savā dzīvē, lai mazāk slimotu un varētu ātrāk atveseļoties. Uzzināsim daudzas likumsakarības un kādu lomu katra planēta spēlē cilvēka orgānos un visdažādākajos organisma procesos, kas dos sapratni, kura planēta dotajā saslimšanas periodā ir darbojusies un darbojas kā slimības ierosinātāja. Sapratīsim, kuras planētas darbība ir jāpastiprina, lai ātrāk varētu atveseļoties. Apvienojot astroloģijas un medicīnas zināšanas, esmu palīdzējis daudziem cilvēkiem atveseļoties. “

Sestdiena,
24. marts, 11:00

Organizatora ieteiktie