Populārā mūzika

MESA Koncerttūre, Valmiera

MESA projekta autors un idejiskais līderis Gatis Irbe izziņo projekta nākošā gada koncerttūri, kas norisināsies trijās Latvijas pilsētās - Valmierā, Rīgā un noslēgsies Liepājā.

Turpinot pirmā MESA albuma tradīciju, arī otrajā studijas albuma "II" tapšanā dziesmās ir piedalījušies vairāki viesi. Viņu vidū ir Renārs Kaupers, Intars Busulis, etnoansamblis TAUTUMEITAS, un citi, bet visa albuma mūzikas producents ir Arstarulsmirus, piešķirot tam bagātīgi muzikālu skanējumu.
"Valmierā mums vienmēr ir ļoti liels prieks atgriezties, jo grūti atrast citu Latvijas pilsētu, kur būtu tik pozitīvi un atvērti cilvēki, kādi ir tieši šeit. Tāpēc šo tūri esam iecerējuši aizsākt tieši šeit.“ - turpina Gatis Irbe.

Jau otro gadu projekts MESA tiek uzsākts ar labdarības akciju, kurā pirms albuma fizisko kopiju nonākšanas veikalu plauktos, to var iegādāties, klausītājam pašam nosakot savu cenu, labdarības kampaņā “Mēs ar MESA”, kur visi iegūtie līdzekļi tika ziedoti bērniem ar kustību traucējumiem.
Labdarības kampaņa turpinās mājaslapā www.mesarmesa.lv.

Biļetes uz koncertiem iepriekšpārdošanā ir visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv

Ceturtdiena,
29. marts, 20:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie