Izstādes

Zīmējumu izstāde "SILTAIS ZĪMULS"

Mākslas radīšana un dzīves pieredze devusi izstādei nosaukumu “Siltais zīmuls” – tas norāda uz īpašajām un tiešajām saiknēm starp mākslinieku un viņa darbu “ieroci”. Parasti ar zīmuli veidotie darbi ir starpposms līdz nākamajai skulptūrai, gleznai vai citam mākslinieka iecerētajam radošās izpausmes veidam. Šis starpposms skatītājiem bieži vien ir neredzams. Šajā izstādē zīmējums kļūst redzams mākslas baudītāja acīm un parādīts kā suverēns mākslas darbs.
Izstādē apskatāmi Džemmas Skulmes, Gunāra Kroļļa, Māra Bišofa, Ivara Heinrihsona, Jura Dimitera, Helēnas Heinrihsones, Alekseja Naumova, Anetes Paegles, Sandras Krastiņas, Ievas Iltneres, Vijas Zariņas, Normunda Brasliņa, Kaspara Zariņa, Māra Subača, Vilipsōna, Oļega Dzjubenko, Kristianas Dimiteres, Roberta Koļcova, Annas Heinrihsones, Kristiana Brektes, Elīnas Zundes, Baibas Baibas, Annas Egles, Kristapa Zelmeņa, Dāvja Ozola un Jegora Buimistera darbi.
Mākslinieku grupu “Pasīvā dekadence” 1993. gadā dibināja Roberts Koļcovs un Vilipsōns. “Siltais zīmuls” ir jau devītā mākslinieku grupas organizētā zīmējumu izstāde kopš 1993. gada.

Jūrmalas kultūras centrs,
Jomas iela 35, Majori, Jūrmala, LV-2015

No:

19.01.2018 18:00

Līdz:

14.03.2018
Novērtē:

Organizatora ieteiktie