Klasiskās mūzikas festivāli

4. STARPTAUTISKAIS OPERETES FESTIVĀLS IKŠĶILĒ - GALĀ koncerts

Piektdien, 12.augustā
GALĀ koncerts I 19:00 Ikšķiles estrādē
Ozo restorāna kafejnīca un jauno mākslinieku koncerts no pl. 18.00

Kijivas Nacionālā Akadēmiskā Operetes teātra solisti (Ukraina)
Oļena Arbuzova (soprāns), Valērija Tulis (soprāns),
Volodimirs Odrinskis (tenors), Oleksandrs Čuvpilo (tenors)

Operetes teātra solisti (Latvija)
Sonora Vaice (soprāns), Anta Jankovska (soprāns/Itālija),
Jolanta Strikaite (soprāns), Ilona Bagele (mecosoprāns), Nauris Indzeris (baritons)
Operetes teātra dejotāji un simfoniskais orķestris
diriģents Atvars Lakstīgala
režisors Mārtiņš Kagainis, horeogrāfe Ieva Kemlere, scenogrāfe-video multimāksliniece Ineta Sipunova, kostīmu māksliniece Vita Radziņa

Programmā: fragmenti no Franča Lehāra operetēm «Smaidu zeme», «Carēvičs» un «Džudita»; «Doretas skaistais sapnis» no Pučīni operas «Bezdelīga», duets «All I ask from you» no Endrū Loida Vēbera mūzikla «Operas spoks», dziesma «Es eju kalnos (I go to the hills)» no mūzikla «Mūzikas skaņas», Toreadora kuplejas no Žorža Bizē operas «Karmena», neapolitāņu dziesma «O, sole mio!», «Ziedu duets» no Leo Delība operas «Lakmē», fragments no Žana Žaka Ofenbaha operetes «Skaistā Helēna» un citu operešu komponistu mūzika, sarsuelas, mūzikli un daudzi citi gan populāri, gan arī līdz šim Latvijā mazāk dzirdēti vai nedzirdēti, bet citur pasaulē iecienīti skaņdarbi. Lai sirds līksmo un lai valda prieks!

Skatītājiem, kas iegādājušies biļeti uz Galā koncertu, dalība Valšu vakara norisēs pēc koncerta plkst. 22.00 ir bez papildus maksas.

Elegantos un jautros Štrausu dinastijas visaizraujošākos valšus un polkas jums spēlēs Operetes teātra orķestris, radot romantiski pacilātu un īpašu svētku gaisotni un neaizmirstamas izjūtas, izbaudot īstu Vīnes deju tūri zem klajas debess, uz skatuves, blakus orķestrim, kur nupat uzstājušies mākslinieki!

Deju tūres ilgums 1 stunda

Piektdiena,
12. augusts, 18:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie