Izstādes

BE ELECTRIC ELEKTROMATERIĀLU IZSTĀDE 2022

Baltik Elektro Piegādātāju jaunumu izstāde 2022

Baltik Elektro izstāde jau 6. reizi pulcēs vienkopus mūsu sadarbības partnerus un klientus.
Izstādē piedalīsies vairāk kā 50 dalībnieki no elektromateriālu, apgaismojuma, saules paneļu un santehnikas nozares. Atnāc un uzzini par jaunākajiem produktiem, risinājumiem, konsultējies ar speciālistiem un esi kopā ar mums!
Bezmaksas reģistrācija – www.be.lv
semināri
Aicinām apmeklēt sadarbības partneru seminārus. Diskusijas, jautājumi un atbildes no nozares speciālistiem! Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Seminārus zāles G un H atrodas lobija hallē.
(bildes ar semināru grafikiem)

SAULES PANEĻU UN APGAISMOJUMA KONSULTĀCIJAS
Nenoliedzami saules paneļi ir šī gada populārākais temats. SOLAR stendā sastapsiet saules paneļu, invertoru un stiprinājumu ražotājus. Uz vietas varēsiet saņemt konsultācijas no mūsu speciālistiem.
Turpat netālu atradīsies ar Baltik Elektro Gaisma stends, kurā ar plašo gaismekļu izvēli iepazīstinās salona speciālisti.
Ko vēl redzēsiet?
Lai gan Baltik Elektro izstāde jau ir kļuvusi par tradīciju, tomēr mēs darām visu, lai katra izstādes atšķirtos no iepriekšējās. Ik gadu pārsteidzam ar ko jaunu un nebijušu. Šogad uz izstādes skatuves kāps džeza pianista Otto Kovči bērnu studija. Kopā esam radījuši vēl nebiju projektu, tika radīti skaņdarbi iedvesmojoties no dalībnieku produktiem. Kā skan elektrība? To dzirdēsim izstādes laikā.
Sadarbībā ar Rīgas Mākslas un Mediju Tehnikumu būs skatāma modes skate, kurā būs redzami ļoti krāšņi un interesanti jauno dizaineru radīti tērpi!
Izstāde visiem.
Laipni gaidīti ir visi nozares interesenti. Arī ja neesi profesionāls elektriķis, bet vēlies uzzināt ko vairāk par saules paneļiem vai īsto apgaismojumu savai dzīves telpai – BE ELECTRIC izstāde ir vieta Tev!
No dizaina slēdžiem un ekskluzīviem gaismekļiem līdz saules paneļiem. Visa informācija vienu viet!
KAS,KUR,KAD.
9.SEPTEMBRIS (PIEKTDIENA)
ATTA CENTRE, KRASTA IELA 60
NO PL.11:00-16:00
REĢISTRĀCIJA www.be.lv

ATTA CENTRE,
Krasta iela 60
Piektdiena,
9. septembris, 11:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie