Populārā mūzika

Chris Noah & Katrīna Gupalo | Osokina Mini Festivāls @152

No 29. maija divās nedēļas nogalēs notiks pirmais «Osokina Mini Festivāls @152» Rīgā, piedāvājot klausītājiem unikālu muzikālo programmu.

Jaunajā mūzikas centrā akustiski uzstāsies Latvijā iemīļoti mākslinieki - Chris Noah, Katrīna Gupalo, Rihards Lībietis un Erna Daugaviete, Vladislavs Nastavševs, būs daži pārsteigumi un, protams, pats Andrejs Osokins.
Katrs mūzikas gardēdis koncentrētā veidā saņems mākslas kvintesenci - kultūras un mūzikas trieciendevu pēc ieilgušās klusuma pauzes.
Uz izcilajiem Yamaha instrumentiem ik vakaru tiks radīta īpaša noskaņa mūsu mīļajiem klausītājiem.

Pirmajā “Osokina Mini Festivāla @152” koncertā ar oriģinālmūzikas programmu uzstāsies mūziķi Chris Noah un Katrina Gupalo Music.

Chris Noah 2018. gadā uzsāka sadarbību ar britu mūzikas ierakstu producentu Kristoferu Harisu (strādājis ar Bear’s Den, Belle and Sebastian, Ghostpoet, u.c.) un ierakstīja 3 dziesmas “River”, “Fall Through” un “Inside Out”. Līdz ar šo dziesmu iznākšanu Chris Noah mūziku sāka ievērot un pievērst uzmanību starptautiski mūzikas blogi (Indie Air, AlexRainBirdMusic, Wolf In a Suit, Uranium Music, Purple Melon Mystic Sons, Music Injection), savukārt “Fall Through” kļuva par mūziķa visvairāk Latvijas radio stacijās atskaņoto dziesmu. 2019.gadā Chris Noah izpārdeva solo šovu Latvijas Nacionālajā Bibliotēkā un parakstīja ierakstu līgumu ar “Made in Baltics”/Sony Music Entertainment, kuru paspārnē 2020.gada 20. martā klajā nāca EP “Distance”.

Katrīna Gupalo 2018. gadā sākusi darboties kā dziesmu autore un izpildītāja. Kopš tā laika viņa ir iesildījusi britu soulmūzikas dīvu Emeli Sandē koncertzālē Palladium, devusies pirmajā ASV koncerttūrē «No Baltijas uz Atlantiju», uzstājusies festivālā “Laima Vaikule Rendez – Vous Jūrmala 2018” Dzintaru koncertzālē, bijusi Supernova 2018 pusfinālā ar pašas sacerēto dziesmu “Intoxicating Caramel” un kopā ar grupu “Katrina Gupalo & the Black Birds” izdevusi savu oriģinālmūzikas albumu “Gentle and Done” ar 11 dziesmām angļu valodā. Vasarā izdotā dziesma «Svārki?» izraisījusi plašas diskusijas un rezonansi Latvijas medijos, savukārt Imanta Kalniņa dziesma “Apvij rokas” Katrīnas versijā balsij un klavierēm iekarojusi klausītāju mīlestību gan izdotajā ierakstā, gan dzīvajā izpildījumā Ziemassvētku koncertos Ķīpsalas hallē.

Biļešu skaits ierobežots - koncertu varēs apmeklēt tikai 20 klausītāji.
Pulcēšanās pusstundu pirms koncerta.
Biļetei pie galdiņa iespējams pievienot pudeli vīna (sarkanvīns, baltvīns vai prosecco).
Koncerta garums – 1 stunda.
Koncertu pulcēšanās un norises laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības noteikumi.
Ja ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju/ mājas karantīnu, aicinām neapmeklēt koncertu. Pieejamas sēdvietas pie galdiņa - divi cilvēki (no vienas mājsaimniecības), un atsevišķas sēdvietas.

Mūzikas Centrs,
Brīvības iela 152, Rīga, LV-1012
Piektdiena,
29. maijs, 18:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie