Teātra notikums

Dailes teātra izrāde Šons Grenans"Alvas sieviete"

Šons Grenans
Alvas sieviete
RADIX ZĀLE
Sirdsdrāma 2 daļās
No angļu valodas tulkojusi Dana Kalniņa-Zaķe
Pirmizrāde - 2019. gada 2. februārī
Izrādes ilgums - 2h 10min

Šis ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts, kura varoņi meklē atbildi uz jautājumu – kā dzīvot savu dzīvi autentiski, proti, īsti, patiesi, piepildīti un jēgpilni? Kā nepazaudēt savu sirdi, bet, ja to nākas zaudēt, kā dzīvot tālāk? Katram no viņiem, iespējams, būs jārod sava atbilde un savi ceļi, kā pie tās nonākt, taču viņus vieno kāda neredzama, bet spēcīga saikne.

Stāsta centrā ir divi radoši cilvēki – Džoija un Džeiks, kuri nejauši sastopas savas dzīves krustcelēs, paši pat nenojauzdami, cik dziļi viņu sirdis un dzīves tiks savienotas. Tikpat ātri, cik sastapušies, viņi šķiras, bet ne pavisam... Kā viņi atradīs viens otru un paši sevi?

Šons Grenans ir autors arī lugai "Liec Dievam pasmieties", ko Dailes teātrī iestudējusi režisore Rēzija Kalniņa.“Bet kā tad ar manu sirdi?” jautāja Dzelzs malkas cirtējs.

“Nu, ja par to,” atteica Ozs, “Es domāju, tu maldies, vēlēdamies sev sirdi. Lielākā daļa ļaužu ir nelaimīgi tās dēļ. Ja tu to zinātu, tad saprastu, cik ļoti tev paveicies, ka tev nav sirds.”

“Uzskati var atšķirties,” teica Dzelzs malkas cirtējs. “Es, piemēram, esmu ar mieru paciest visu nelaimīgumu bez kurnēšanas, ja tu man iedosi sirdi.”

(L.F.Baums Brīnumainais burvis no Oza zemes”)Luga iestudēta saskaņā ar vienošanos ar „Playscripts, Inc." (www.playscripts.com)


Lomās: Ērika Eglija (Džoija), Gints Andžāns (Džeiks), Pēteris Liepiņš (Henks), Lilita Ozoliņa (Alise), Lelde Dreimane (Semija), Ilze Vazdika (Darla), Lidija Pupure (Medmāsa).

Režisore - Rēzija Kalniņa, Kostīmu māksliniece - Ramona Barsegjana, Telpas iekārtojuma autores - Rēzija Kalniņa un Ramona Barsegjana, Gaismu mākslinieks - Dainis Sumišķis.

Kultūras centrs „Siguldas devons”,
Pils iela 10, Sigulda, LV-2150
Trešdiena,
25. septembris, 19:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie