Folkmūzika

DANIEL KEMISH (Lielbritānija)

Daniels Kemišs (Daniel Kemish) ir americana/folk mūzikas dziedātājs un dziesmu autors no Lielbritānijas, viens no tiem māksliniekiem, kura balss “trāpa tieši sirdī”, gūstot klausītāju nedalītu uzmanību, uzstājoties intīmā vienatnē vai pilnā sastāvā ar visu grupu.

Daniela mūziķa karjera sākās 2006. gadā ar koncertēšanu mazos klubos un bāros dažādās Lielbritānijas vietās, bet kādu dienu 2011. gadā viņš nolēma, ka ir gana uzstāties ar citu autoru dziesmām – tās jārada arī pašam. Iedvesma nāca Portugālē, kur ir Daniela bērnības mājas. 2013. un 2014. gadā iznāca pirmie mūziķa minialbumi, kuros sadarbojās ar kontrabasa spēlētāju Žanu Kristianu Houdu. 2016. gadā iznāca mūziķa debijas albums “Fools&Money”, kurš tika ierakstīts Nešvilā, ASV. Tā paša gada martā sākās Daniela Kemiša grupas koncerttūre Lielbritānijā, pēc tās trīs Eiropas un viena ASV koncerttūre, galvenokārt, kā solo māksliniekam veicot 100 000 km garu ceļu.

Nu iznācis dziesminieka otrais albums “Under The Same Sky”, kura iedvesma gūta, vienatnē dzīvojot un rakstot dziesmas Austrijas kalnos. 2019. gadu mūziķis apņēmies pavadīt koncertējot. Viena no pieturvietām būs arī Lūznavas muiža 17. martā.

Lūznavas muiža,
Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pagasts, LV-4627
Svētdiena,
17. marts, 15:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie