Populārā mūzika

Dzīvās mūzikas vakari Valmiermuižā | Age of Stones

Turpinot tradīciju un cerot uz pasākumu norisei labvēlīgiem apstākļiem, aicinām baudīt dzīvās mūzikas vakarus Valmiermuižā. Šogad, lai atbalstītu vietējo latviešu mākslinieku jaunradi, esam ieplānojuši dzīvās mūzikas vakaru sēriju ar nosaukumu „Savējie”. Aicināsim viesoties mūziķus un māksliniekus, kuru saknes meklējamas Valmierā un tās apkārtnē.

Kā otros šajā mūzikas vakaru sērijā aicinām baudīt garāžas roka grupu „Age of Stones”.

Grupas „AGE OF STONES” darbības pirmsākumi meklējami Valmierā tālajā 1997. gadā, taču oficiāli grupa dibināta 2001. gadā, šogad tiek svinēta apaļā 20 gadu jubileja. Grupas skanējums, laikam ejot, ir mainījies, sākotnēji grupa muzicēja funk-rock stilā, izpildot dziesmas pārsvarā angļu valodā, taču pašlaik grupas skanējums ir palicis uzticīgs klasiskajam garage-rock stilam un dziesmas rakstītas tikai latviešu valodā.

Grupas pastāvēšanas laikā sadarbībā ar „MICREC” ir izdoti 4 studijas albumi, uzfilmēti vairāki video klipi, koncerta video, sniegti koncerti lielākajos Latvijas mūzikas festivālos, kā arī uzstāšanās Igaunijā un Lietuvā.

Muzikālais baudījums labi saskanēs ar Valmiermuižas alus darītavas brūvējumiem un Gardu muti spirdzinājumiem.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

Notikumu atbalsta Valmiermuižas alus darītava, Vidzemes plānošanas reģions, Latvijas valsts meži un Valsts kultūrkapitāla fonds.

Valmiermuižas alus darītava,
Dzirnavu iela 2, Valmiermuiža, Valmieras pagasts, LV-4219
Piektdiena,
9. jūlijs, 21:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie