4.maija pasākumi

Grupas "Astro'n'out" koncerts "Tuvāk"

4. maijā plkst. 16.00 Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A notiks grupas “Astro’n’out” koncerts “Tuvāk” Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 28. gadadienai veltītās programmas ietvaros.

Koncerts “Tuvāk” ir kā veltījums Latvijai un tās iedzīvotājiem 4. maija svētkos. Koncerta programmā skanēs dziesmas no dažādiem grupas albumiem akustiskā, nedaudz džeziskā versijā. Dziesmās pieminēts gan Rīgas, gan Latvijas skaistums.

Grupa “Astro’n’out” jau 15 gadus ir sevi pieradījusi uz Latvijas skatuves un dzīvo mūzikā ar Raiņa citāta – “Pastāvēs, kas mainīsies” – pieeju. Ir izdoti pieci studijas albumi, kuros iekļauti vairāki radio singli – “Tici Sev”, „Gravitātei, nē”, “Turies”, “Daļa Rīgas”, “Atskatos”, „Satiksimies, tiksimies” un daudzi citi, kas skatītājus neatstāj vienaldzīgus lielākajos Latvijas festivālos, pilsētsvētkos un koncertzālēs. “Astro’n’out” ir saņēmuši Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvas nomināciju par katru līdz šim izdoto albumu.

Bezmaksas ielūgumi uz koncertu saņemami Kultūras un tautas mākslas centra “Ritums” filiālē Ieriķu ielā 43A 27. aprīlī un 28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00.


Projektu atbalsta RD Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Piektdiena,
4. maijs, 16:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie