Klasiskās mūzikas koncerti

Hania Rani | Solo 470i piano

Koncertzāle “Latvija” informē, ka 30. jūlijā plānotais poļu pianistes Hania Rani koncerts tiek pārcelts un notiks 1. augustā plkst. 17.00 un 21.00.

Ņemot vērā joprojām spēkā esošos kultūras pasākumu apmeklējuma ierobežojumus, kā arī iepriekšpārdošanā iegādāto biļešu apjomu, 1. augustā apmeklētājiem tiks piedāvāti divi poļu pianistes koncerti. Līdz 9. jūlijam biļešu īpašniekiem ir iespēja izvēlēties sev piemērotāko koncerta norises laiku. Par izvēli nepieciešams informēt rakstiski – marta.kalnava@ventspils.lv, obligāti minot iegādātās biļetes numuru un norādot kontaktinformāciju. Pēc 9. jūlija atlikušo biļešu tirdzniecība “Biļešu Paradīze” tīklā tiks atjaunota.

Sākotnēji poļu pianistes un mūzikas autores Hania Rani koncerts uz Dāvida Kļaviņa speciāli koncertzālei “Latvija” radītajām klavierēm “470i” tika plānots jau pavasarī. Sākoties krīzes situācijai valstī un pasaulē kopumā, mākslinieces uzstāšanās tika pārcelta.

Hania Rani jeb Hanna Marija Raniševska (Hanna Maria Raniszewska) ir pianiste, komponiste un mūziķe, kura par mājām joprojām sauc Varšavu, taču lielāko daļu sava laika pavada Berlīnē. Lai arī mākslinieces debijas albums “Esja” dienasgaismu ieraudzīja vien 2019. gada pavasarī, Hania Rani jau ir kļuvusi par vienu no pazīstamākajām savas paaudzes mūziķēm-autorēm. Viņa pārstāv to pēdējās desmitgades pianistu un komponistu saimi, kurā mirdz Nils Frāms (Nils Frahm), Makss Rihters (Max Richter), “Hauschka” un citi laikmetīgās autormūzikas mākslinieki.

Organizē SIA "Kurzemes filharmonija"
Atbalsta Ventspils pilsētas dome un VKKF

Koncertzāle "Latvija",
Lielais laukums 1, Ventspils, LV-3601
Sestdiena,
1. augusts, 00:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie