Izstādes

Izstāde "Monogrammas" tekstīlijās

Izstāde "Monogrammas" ir tīra, gaiša, balta, kurā var iepazīt un izpētīt daudzu latviešu dzimtu monogrammas, kas ir izšūtas un ieaustas tekstīlijās: dvieļos, galdautos, gultas pārvalkos, segās, galvassegās, traukos, pūdernīcās, somu un koferu aizdarēs.
Izstāde ir unikāla, jo katrs roku darbs atspoguļo dzimtas rakstus, ģērboņus un parāda tās spēku. 
Gan Piebalgas, gan Rīgas dzimtas ir atvērušas savas ģimenes pūra lādi, lai izstāde taptu interesanta un daudzpusīga. Aktrises Antras Liedskalniņas tērpi ar monogrammām ir apskatāmi šajā izstādē. Tērpu dizaineres un izstādes idejas autores Ilzes Prūses izšuvumi pārsteidz ar skaisto rakstu un izsmalcinātību, kas izšūts mūsdienīgos krustabu tērpos un tekstīlijās. Bērniem ir iespēja ar dzijas pavedienu izšūt savu rakstu kokā.
Laipni aicināti apmeklēt šo unikālo un skaisto balto darbu izstādi. Izstāde ir svētki visām čaklajām rokdarbniecēm. Iedvesmai radīt, izšūt, darināt! Lai top! 
Ieeja bez maksas.
No 28.augusta līdz decembra vidum apmeklējumu piesakiet, zvanot Ilzei Prūsei t.26114226.
Izstāde tapusi ar "Latvijas Valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2021" Jaunpiebalgas lietišķās un tēlotājmākslas studijas projekta "Monogramma digitālā kastītē" Nr.1.15/65 atbalstu.

No:

26.08.2021

Līdz:

20.12.2021

Organizatora ieteiktie