Teātris

Jaunmoku pilī Dārza svētkos notiks Liepājas teātra izrāde “1 000 000 labu lietu”

Tradicionāli, pašā vasaras un rožu plaukumā, Jaunmoku pilī tiek svinēti Dārza svētki. Šogad, atzīmējot SIA “Jaunmoku pils” 20 gadu jubileju, 21. jūlijā, ar svētku tēma “Tikšanās, satikšanās un atkalredzēšanās” visas dienas garumā pils kompleksā apmeklētājus priecēs daudzveidīgas atpūtas aktivitātes visai ģimenei. Plkst. 16:00 apmeklētāji aicināti uz Liepājas teātra viesizrādi “1000000 labu lietu”.

Ja Tev ir septiņi gadi un tu uzzini, ka mamma ir nokļuvusi slimnīcā, ko tu vari darīt? Protams – uzskaitīt viņai visas tās labas lietas, kuru dēļ ir vērts dzīvot. Saldējums, ūdens kaujas, palikt ilgāk nomodā un drīkstēt skatīties televizoru – ir tikai dažas no tām. Un tā nu tu turpini rakstīt arī tad, kad sen jau vairs neesi bērns, lai meklētu un atrastu apliecinājumu dzīvei, rodot prieku vismazākajās lietās, kas beigās izrādās tik lielas. Aktieris Edgars Ozoliņš aizvedīs skatītājus dzīvi apliecinošā piedzīvojumā, kur ik lietai izrādīsies vislielākā nozīme.

Biļetes uz teātra izrādi pieejamas iegādei Jaunmoku pils un Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Biļešu cena 20 EUR.

Izrādē spēlēs aktieris Edgars Ozoliņš.

Dārza svētku dienas programma vēl tiks precizēta, tuvojoties pasākumam. Sekojiet līdzi informācijai www.jaunmokupils.lv un pils sociālajos kontos.

Tiekamies Jaunmoku pilī!

Svētdiena,
21. jūlijs, 16:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie