Kino festivāli

Kino Pedālis | Velo kino festivāls

Velo kino festivāls Kino Pedālis aicina mesties piedzīvojumos, kas ietver filmu skatīšanos neparastos pop - up kinoteātros, aizraujošu velo braucienu – interaktīvu spēli, mūziku, darbošanos un iedvesmojošu kopā būšanu.

KAS PLĀNĀ?

11.MAIJS | KINO NAKTS | IEEJA BEZ MAKSAS
ATKLĀŠANA PLKST. 19.00 VECPUIŠU PARKĀ, VALMIERĀ

Min ar savu velo uz kādu pieciem pop – up kinoteātriem, kas skatītajiem būs atvērti bez maksas. Katram kinoteātrim būs sava programma, un filmas izkārtotas tā, lai dalībnieki, pārbraucot ar savu velosipēdu, iespētu noskatīties pēc iespējas vairāk filmu.

Šī būs iespēja visiem kino baudītājiem noskatīties vairākas lieliskas filmas, kas līdz kaulam ļaus sajust riteņbraukšanas sacensību sūro pusi, cilvēka fizisko robežu milzīgos apmērus, kā arī neizmērojamo un neizskaidrojamo mīlestību „būt uz riteņiem”.

__________

12.MAIJS | VELO BRAUCIENS | DALĪBA AR BIĻETI
11.00 PULCĒŠANĀS VECPUIŠU PARKĀ

Ar parādes braucienu cauri Valmierai, starts tiks dots aizraujošai spēlei – velo braucienam, kas trijos dažādos maršrutos vedīs pa filmu cienīgiem līkločiem Valmieras apkārtnē. Ģimenes ar bērniem varēs mīt „Ģimeņu pedāli” (ap 12 km). Pieredzējušāki braucēji aicināti pieteikties „Puspedālim” (ap 25 km). Bet tie, kuri min gan dienu, gan nakti satiksies „Dižpedālī ” (ap 55 km).

Braukšanas virzienu rādīs īpaša mobilā lietotne, kas līdz ar norādēm piespēlēs dažādus āķīgus jautājumus, kas saistīti ar velo, kino, aktīvu dzīvesveidu un jautru dzīvošanu. Braucienu uz pozitīvas nots iekrāsos arī dažādie pieturas punkti, kuros varēs iestiprināties, izbaudīt kādu muzikālu pārsteigumu un uzkrāt spēkus tālākam ceļam.

Dalība velo braucienā ar biļeti, kas reizē ir arī loze lielajai loterijai, kur galvenā balva ir velosipēds. Biļeti iespējams iegādāt www.bezrindas.lv

ROSĪBA VECPUIŠU PARKĀ NERIMSIES VISAS DIENAS GARUMĀ

14.00 BĒRNU FILMU PROGRAMMA
15.00 BĒRNU SKREJRITEŅU SACENSĪBAS
19.00 - 23.00 VAKARA BALLĪTE ar Uģi Melderi, Mikusu Frišfeldu + kādu muzikālu pārsteigumu
20.00 LIELĀ LOTERIJA | velo brauciena dalībniekiem
21.00 Grupa All Day Long

Neiztrūks arī mielošanās ar Tērbata, Vecpuisis, Vīnkalni, Gardu muti un Grasbergs gardumiem - un kas tik vēl ne!

Koncertzāle "Valmiera",
Leona Paegles iela 10 Valmiera, LV-4200

No:

11.05.2018 19:00

Līdz:

12.05.2018
Novērtē:

Organizatora ieteiktie