Bērnu pasākumi

Kultūrtelpas STROPS programma "Vasara Priežu dārzā"

Kultūrtelpas “STROPS” programma “Vasara priežu dārzā”

Kultūrtelpas “STROPS”
programma “Vasara priežu dārzā” no 2022. gada 29. jūnija līdz 1. septembrim
pie Rīgas Centrālās bibliotēkas Bolderājas filiālbibliotēkas

Kultūras pasākumu programmas “Vasara priežu dārzā” ietvaros plānots īstenot 10 pasākumus dažādu vecumu Bolderājas apkaimes iedzīvotājiem.

24.08.22. programmā: Multimediju nodarbība un animācijas veidošanas meistarklase

Bērniem kopā ar vecākiem vai patstāvīgi būs iespēja ar saviem darbiem piedalīties īstā animācijas veidošanas procesā kopā ar pieredzējušām animatorēm Daci Liepu un Silvu Utāni. Animācija tiks veidota, izmantojot aplikāciju, ko dalībnieki būs aicināti lejuplādēt savos mobilajos telefonos. Mākslinieces dalīsies savā pieredzē, ko guvušas līdzdarbojoties pie latviešu animācijas filmām.

Dace Liepa savā darbu pūrā var atzīmēt tādas animācijas filmas kā ”Ness un Nesija”, “Kaķīša dzirnavas”, “Velniņi”, “Neparastie rīdzinieki”, “Saule brauca debesīs” un daudzas citas. Savukārt Silva Utāne, augot līdz ar animatores krāsaino ikdienu, pati gājusi mātes pēdās un radoši iesaistās dažādās bērniem domātās mākslas nodarbībās un, protams, latviešu animācijas filmās, kā piemēram: “Jēkabs, Mimī un runājošie suņi”.

Pasākuma laikā tiks demonstrētas dažādas animācijas filmiņas, ko gadu gaitā Dace Liepa ar saviem audzēkņiem meistarklasēs paveikusi, lai pasākuma apmeklētāji varētu gūt plašāku iespaidu par animācijas tapšanas procesu.


Ieeja bez maksas

Šie pasākumi ir daļa no Rīgas vasaras kultūras programmas, kas top ar Rīgas pašvaldības atbalstu.

Trešdiena,
24. augusts, 12:00

Organizatora ieteiktie