Populārā mūzika

MĀMIŅDIENAS KONCERTS ĢIMENĒM. DISNEJA MULTFILMU KARUSELIS

Mātes dienā, 14. maijā, Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” ģimenes ar bērniem iepriecinās visu laiku labāko Volta Disneja multfilmu mūzikas izlase. Uz lielās skatuves kāps talantīgās mūziķes Patrisha un Dināra Rudāne, kā arī dziedātājs Andris Ērglis. Muzikālu vērienu nodrošinās kolektīvs “Liepaja Music Orchestra” diriģenta Jāņa Ivuškāna vadībā.

Koncerta “Māmiņdienas koncerts ģimenēm. Disneja multfilmu karuselis” programmu veidos mūzika no multfilmām “Ledus sirds”, “Džungļu grāmata”, “Pelnrušķīte”, “Skaistule un briesmonis”, "Vaiana" un citu bērnu iemīļotu multfilmu skaņdarbi. Solistu trio, Patrisha, Dināra Rudāne un Andris Ērglis, uz vienas skatuves kāps pirmoreiz, nodrošinot klausītājiem vēl nebijušu muzikālu pieredzi.

“Šī būs lieliska programma ģimenēm ar bērniem un, protams, arī visiem ''lielajiem bērniem'', kuri tāpat kā es vēl aizvien mīl skatīties multfilmas. Uz lielās skatuves būs fantastisks solistu salikums un orķestris, kas iedzīvinās manis rakstītās mūzikas aranžijas,” stāsta koncerta mākslinieciskais vadītājs un diriģents Jānis Ivuškāns.

Piedalās:
Patrisha
Dināra Rudāne
Andris Ērglis
Liepaja Music Orchestra
diriģents Jānis Ivuškāns

Biļetes no 12,00 eiro
Pieejamas biļetes ar 5% atlaidi - lai saņemtu atlaidi, pievieno grozam 4 biļetes ar cenu "Grupas biļete CENA".
Ja ir nepieciešamas 5 biļetes un vairāk, lūdzam rakstīt pieprasījumu: info@bilesuserviss.lv

Koncertzāle "Lielais Dzintars",
Radio iela 8, Liepāja, LV - 3401
Svētdiena,
14. maijs, 17:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie