Ārvalstu populārā mūzika

Maneskin Riga

Šodien, 30.septembrī, plkst. 13.00 visā “Biļešu serviss” (www.bilesuserviss.lv) tīklā sākas publiskā biļešu iepriekšpārdošana uz fenomenālās itāļu grupas Måneskin koncertu, kas 14.martā notiks Arēnā Rīga.

Ar savu tik enerģisko, raupjo un nepieradināto skanējumu, kas lieliski saplūdināts kopā ar mūsdienīgām muzikālajām vēsmām, Måneskin panākuši, ka rokmūzika atgriežas pasaules topu virsotnēs.

20 gadīgie basiste Viktorija, solists Damiano, ģitārists Tomass un bundzinieks Ītans 2015.gadā sāka kā Romas ielu muzikanti un tikai dažu gadu laikā iekaroja pasauli, kļūstot par vienu no populārākajām jaunās paaudzes rokgrupām.

Patlaban viņu mūzikas straumējumu skaits dažādās platformās sasniedzis gandrīz 3,5 miljardus. Spotify vien ir 43 miljoni ikmēneša klausījumi.

Līdz ar debijas pilnizmēra albuma “Il Ballo Della Vita” iznākšanu (2018.gada 26.oktobrī) grupa devās vērienīgā Eiropas koncertturnejā, kā arī uzstājās labākajos Itālijas klubos un festivālos.

Šī gada martā Måneskin ar tagad labi zināmo hitu Zitti e Buoni Måneskin uzvarēja 71. Sanremo mūzikas festivālā, bet maijā triumfēja Eirovīzijā, iegūstot pirmo vietu un nozīmīgu atpazīstamību visā pasaulē. Tikai dažu nedēļu laikā viņu ieraksti ieguva zelta un platīna statusu vairāk nekā 15 valstīs.

Viņu otrais pilnizmēra albums “Teatro d'ira: Vol. I” nāca klajā šo pavasar, 19.martā. Decembrī sāksies jau tagad izpārdota Itālijas arēnu koncertturneja, kuru nākamvasar papildinās uzstāšanās lieliskākajos Eiropas festivālos.

Šovasar, 15.jūlijā, iznākušais video dziesmai I Wanna Be Your Slave tikai diennakts laikā vien savāca 6,7 miljonus skatījumu, kļūstot par skatītāko mūzikas video 67 pasaules valstīs. Hits saniedza nr. 1 Itālijas YouTube un 20 vietu globālajā mūziķu topā.

Måneskin ir pārspējuši vairākus rekordus, ar kaverversiju dziesmai Beggin' sasniedzot pirmo vietu Spotify Global Top 50, kas kopā ar otru kompozīciju - I Wanna Be Your Slave - ielauzās Apvienotās Karalistes singlu topa desmitniekā. Tādējādi kļūstot par pirmo itāļu grupu mūzikas vēsturē, kas ar diviem singliem vienlaikus iekarojusi Lielbritānijas labāko dziesmu Top 10.

Tik tikko, 25.septembrī, Måneskin tika uzaicināti uz Parīzi, lai projektā “Global Citizens Live” uzstātos līdzās tādām zvaigznēm kā Eds Šīranu, Eltons Džons, Black Eyed Peas, Doja Cat u.c.

Jau 6.februārī Måneskin ar uzstāšanos Londonas “02 Academy Brixton” sāk vērienīgu 16 Eiropas pilsētu koncertturneju “Loud Kids On Tour '22”, kas 14.martā noslēgsies Arēnā Rīgā.

Vairāk informācijas:

https://www.maneskin.it

https://www.facebook.com/ltipsagency

Arēna Rīga,
Skanstes iela 21, Rīga, LV 1013
Pirmdiena,
14. marts, 19:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie