Ziemassvētku pasākumi

Marija Naumova. Ziemassvētku koncerts "Gavilējiet zvaigznes"

„Šonakt klusi, klusi
Debess atver vārtus
Un pa Lielo Piena Ceļu atnāk
Kāda spoža zvaigzne, spožākā no visām,
Lai pār Zemi atkal būtu Gaisma! ”

Vārdi no Ziemassvētku koncerta tituldziesmas “Gavilējiet zvaigznes”, kuru radījis Niks Matvejevs. Dziesma precīzi un brīnumaini iezīmē mums visiem tik neaizmirstamo, pārmaiņu laiku, kas liek mums aizdomāties un vairāk kā citkārt raudzīties zvaigznēs, lūgt un lūgties, meklēt, cerēt un mīlēt.

Ziemassvētku programma ir veltījums mūsu visu mātei - ZEMEI!

Koncertā skanēs gan Raimonda Paula, gan Nika Matvejeva zināmas un pavisam nedzirdētas kompozīcijas, Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Ulda Marhilēviča, Ingus Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma „Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas orģinālkompozīcijas.

Koncertā muzicēs - Rolands Beļēvičs (taustiņi), Norberts Skraucis (bass), Ingus Feldmanis (ģitāra), Andris Buiķis (bungas), Līga Robežniece (balss), Jegors Kovaikovs (ģitāra).
_____________
Koncerts vienā daļā.
Ilgums - 90 min.
Biļešu cena 16.00 - 25.00 Eiro

Ieeja koncertā apmeklētājiem, kas ir veikuši pilnu vakcinācijas kursu, uzrādot derīgu COVID-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu(pēdējo 6 mēnešu laikā). Koncerta laikā jānēsā FFP2 maskas.
Atgādinām, ka uz pasākumu obligāti jāņem līdzi arī personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), lai varētu apliecināt sertifikāta atbilstību.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

Kultūras centrs „Siguldas devons”,
Pils iela 10, Sigulda, LV-2150
Piektdiena,
10. decembris, 19:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie