Teātris

Mēs Jūs Mīlam. Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks

nformējam, ka, ņemot vērā apstākļus un ierobežojumus, kas radušies Covid-19 ietekmē, 2020. gada 23. novembrī Hanzas peronā plānotais pasākums "Mēs Jūs Mīlam. Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks" ir PĀRCELTS uz 2021. gada 12 februāri.

Jūsu iegādātas biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam jaunajā datuma. Biļešu maiņa nav nepieciešama.“Mēs Jūs Mīlam” ir apvienība, kā arī pa pusei improvizēta, pa pusei iestudēta komēdija, kuras pamatā ir Kaspara Breidaka un Ralfa Eilanda draudzība. Viņi ir raduši viens otru ikdienā un, reizēm arī dažādu TV un radio tiešraižu laikā, izaicināt vai “pavilkt uz zoba”. Nu ir pienācis laiks to darīt uz skatuves! “Mēs Jūs Mīlam” skatītājiem piedāvās etīdes, kā arī dziesmas par visdažādākajām tēmām, kuras nav svešas gandrīz nevienam – attiecības, attiecības pastā jeb rindas, attiecības, kurās no otra prasa arvien vairāk un vairāk jeb auto remonts, attiecības, kurās nepamet sajūta, ka Tevi drāž jeb politika, un tā tālāk. Šajā radošajā mutulī iesaistītas tiks arī skatītāju idejas, jo tās uzklausīt mūsu kolektīvam ir ļoti svarīgi! Par izrādi šo pasākumu īsti nenosauksi. Joki, dziesmas un izaicinājumi. Respektīvi, ja zini “Monty Python” vai “Flight of the Conchords”, tad tas ir tas pats tikai mazāk labi.

Komēdijas garums 1h 20 min.

Ieteicamais vecums - 16+

MēsJūsMīlam radošais kolektīvs ir sailgojies pēc saviem skatītājiem, gaidām ar nepacietību karantīnas beigas, lai izrādēs atkal varētu sniegt jums veselīgu humora devu.

NESKAIDRĪBU GADĪJUMĀ ZVANIET: 29345511

Informējam, ka, ņemot vērā apstākļus un ierobežojumus, kas radušies Covid-19 ietekmē, 2020. gada 23. novembrī Hanzas peronā plānotais pasākums "Mēs Jūs Mīlam. Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks" ir PĀRCELTS uz 2021. gada 12 februāri.

Jūsu iegādātas biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam jaunajā datuma. Biļešu maiņa nav nepieciešama.

Ar sveicieniem, vienmēr jūsu - MēsJūsMīlam darboņi.

Hanzas Perons,
Hanzas iela 16A, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1045
Pirmdiena,
8. marts, 19:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie