Ārvalstu populārā mūzika

Metallica & San Francisco Symphony: S&M2

Metallica & San Francisco Symphony: S&M2
ASV, 2019
Koncerts, dokumentālā filma
Garums: 150 min.
Režisors: Veins Išams (Wayne Isham)
Aktieri: Džeimss Hetfīlds (James Hetfield), Larss Ulrihs (Lars Ulrich), Kērks Hamets (Kirk Hammett), Roberts Truhiljo (Robert Trujillo), un Sanfrancisko simfoniskais orķestris diriģenta Maikla Tilsona Tomasa (Michael Tilson Thomas) vadībā

2019. gada 9. oktobrī plkst. 20.00 par godu Metallica slaveno S&M² koncertu un albuma, kas ierakstīts kopā ar Sanfrancisko simfonisko orķestri, divdesmitajai gadadienai, Trafalgar Releasing piedāvā S&M² – leģendārās smagā metāla mūzikas grupas Metallica revolucionārā S&M² koncerta un albuma svinības, kas ierakstītas kopā ar Sanfrancisko simfonisko orķestri. Izbaudiet grupas uzstāšanos kopā ar simfonisko orķestri leģendāra diriģenta Maikla Tilsona Tomasa (Michael Tilson Thomas) vadībā; maestro ieskandinās savu pēdējo sezonu Sanfrancisko.

Koncerts ierakstīts tiešraidē 6. un 8. septembrī, vienlaikus atzīmējot modernās arēnas Chase Centre atklāšanu, kura brīnišķīgi papildinās pilsētas vēsturisko krastmalu.

Koncertfilmā būs klausāma Metallica “klasika” no 1999.gada albuma S&M, kā arī jaunu dziesmu simfoniskās versijas, ļaujot miljoniem fanu visā pasaulē uz brīdi apturēt laiku un baudīt šo koncertu uz mūsdienīgā kinoteātra lielā ekrāna.

Koncertfilma angļu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Vecuma ierobežojums: 12+

Ieeja: 15.00 EUR, skolēniem, studentiem un pensionāriem, uzrādot apliecību - 10.00 EUR!

Splendid Palace,
Elizabetes iela 61, Rīga, LV- 1050
Trešdiena,
9. oktobris, 20:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie