Laikmetīgā deja

Muzikāla dejas fantāzija "Mana daba"

Deju skola “Dzirnas” ar “Tax Free” mūziķiem, pēc skatītāju ierosinājuma, atkārto dejas fantāziju MANA DABA.

Jau 21. februārī pl. 19:00 un 22., 23. februārī pl. 18:00 deju skolas “Dzirnas” telpās aicinām noskatīties šo vizuāli, muzikāli un horeogrāfiski krāšņo izrādi MANA DABA, ko pirms diviem gadiem iestudēja horeogrāfi Agri Daņiļevičs un Kārlis Božs. Tāpat kā dabā, arī mākslā miera stāvoklis nav iespējams - izrāde turpina attīstīties, bet nemainīgi paliek Tax Free, Dzirnas un Kompanija NA.

Dzīvā oriģinālmūzika, krāšņās gaismu spēles un mainīgā scenogrāfija, dejotāju un mūziķu brīvā ļaušanās fantāzijai par dabu, saplūstot pilnībā ar tās unikālo pasauli, sola ik vienu skatītāju aizvest neaizmirstamā sajūtu ceļojumā neatkarīgi no vecuma, jo visi mēs esam dabas daļa un, mīlot un saudzējot dabu, mēs rūpējamies arī paši par sevi.

Dejās savītas dabas stihijas un parādības raksturojošas ainas, mīlestības stāsti un trausli mirkļi, kas atspoguļo Agra Daņiļeviča radošo tieksmi pēc brīvības un dabas mīlestību. Ilggadējā dejas pieredzes sintēze ar novatorisku kustību interpretāciju meklējumiem ir radījusi viņam vien raksturīgo deju horeogrāfiju.

Idejas autors Agris Daņiļevičs par izrādi saka:
“Neierasti arī dejotāji paši kļuva par horeogrāfijas līdzautoriem un tajā stāstām to, kā mēs redzam un sajūtam dabu. Kā mēs jūtamies un kā daba ietekmē un maina mūsu pašu dabu. Vārdu spēle nav nejauša. Šī sakritība ir ārkārtīgi skaista. Daba veido dabu.
Daba ir brīnums. Dabā viss ir ideāli sakārtots. Daba ir harmonijas un līdzsvara smaile.
Ielaidīsim dabu savā dabā!”

Radošā komanda:
Horeogrāfija: Kārlis Božs, Agris Daņiļevičš; oriģinālmūzika: Justs un TAX FREE; režija, scenogrāfija: Agris Daņiļevičs; gaismu režija: Normunds Bļasāns un Kompānija NA; kostīmi: Līga Vītoliņa; vokālais pedagogs: Igeta Gaiķe; repetitors: Vladimirs Ponomarjovs; dejotāji: deju skolas “Dzirnas” jaunās paaudzes dejotāji, producente: Ieva Pauļuka

Izrādes:
Piektdien 21. februārī 19:00
Sestdien, svētdien 22. un 23. februārī 18:00
Skatītājus aicinām ierasties vieglā, ērtā apģērbā.

Gaidām ciemos deju skolas „Dzirnas” Iedvesmas telpā, Lāčplēša ielā 106 k-1, Rīgā.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu paradīzes kasēs un internetā bilesuparadize.lv .

Biļetes cenas:
Pamatcena - 10 eur
Ģimenēm (2 bērni un vairāk), studentiem, skolniekiem – 7 eur
Bērniem vecumā līdz 4 gadiem (neaizņemot atsevišķu sēdvietu) – bez maksas

Iedvesmas telpa "Dzirnas",
Lāčplēša iela 106 k-1
Datums Laiks
21.02.2020 19:00
22.02.2020 18:00
23.02.2020 18:00

Novērtē:

Organizatora ieteiktie