Laikmetīgā mūzika

Muzikālais vakars ar Kārli Rudru Jirgenu un Reini Jauno

Plkst.19.00 Kārlis Rudra Jirgens
Mūzika, ko es radu, pamatā ir etno un Pasaules mūzikas salikums ar dub, chill out un EDM noskaņām. Visa mūzika tiek radīta tikai ar dzīvo instrumentu skaņām, uz vietas iesemplojot tās iekš „loop station” un papildinot ar dažādiem efektiem.

Mūzikas ceļojums dinamiski attīstās un ieved ziemeļu, austrumu, dienvidu un rietumu etniskās kultūras noskaņās. Uzstāšanās laikā spēlēju kokli, dažāda tipa flautas, dūdas, vargānu un duduku. Parasti uzstājos viens, bet mēdzu pieaicināt arī citus talantīgus mūziķus ar kuriem gadu gaitā esam labi saspēlējušies un spēlējam zem nosaukuma „Rudra Beat”.

Plkst. 21.00 Reinis Jaunais koncertprogrammā "Zeme"

Koncertprogramma ''Zeme'' pirmatskaņojumu piedzīvoja festivālā ''Rīgas Ritmi'' ietvaros. Šī koncertprogramma vienlaikus ir jauna Reiņa Jaunā albuma priekšvēstnesis, kuru plānots publicēt vasaras beigās.
Reinis Jaunais jauno programmu raksturo šādi: ‘’Zeme ir mūsu planētas nosaukums, kuru par mājām sauc visi pasaules iedzīvotāji. Vienlaikus nosaukums simbolizē zemi, no kuras auglības mēs visi esam kritiski atkarīgi. Pandēmijas izraisītās krīzes laikā mēs varējām apjaust, cik ļoti planētas iedzīvotāji ir savstarpēji saistīti, jo ekonomiskās un arī kulturālās globalizācijas dēļ mūsu darbības var novest pie sekām otrā pasaules malā. To atspoguļo gan Austrālijas ugunsgrēki, kuru dūmu gredzeni apvija planētu, gan vīrusa straujā izplatība, četros mēnešos nokļūstot teju katrā valstī, gan arī pozitīvi piemēri, tādi kā dažādu cilvēktiesību kustību rašanās, kuras ar sociālo tīklu palīdzību lavīnveidīgi izplatījās pa visu pasauli. Jaunā koncertprogramma un gaidāmais albums manifestē starp-kultūru dialogu, solidaritāti un toleranci šajā sarežģītajā pasaules vēstures brīdī.''

Labu laika apstākļu gadījumā pasākums notiks muižas pagalmā, apmeklētāji ierodas ar savu krēslu, sedziņu vai paklājiņu.
Iespēja rezervēt galdiņu krodziņā 23112233.

Biļetes bilesuparadize.lv, tālr. informācijai 28301020
Vakara biļetes cena personai 3 eur

❗️ Mēs ievērojam nepieciešamos drošības pasākumus un aicinām apmeklētājus rūpēties par drošu muižas apmeklējumu no savas puses

Šlokenbekas muiža,
Milzkalne, Smārdes pagasts, Engures novads, LV-3148
Sestdiena,
18. jūlijs, 19:00

Organizatora ieteiktie