Teātris

Ogres teātra izrāde: Harijs Gulbis OLIVERS

25. septembrī plkst. 18:00 Ogres Teātra telpā - latviešu dramaturga Harija Gulbja lugas "Olivers" iestudējums Jāņa Kaijaka režijā!

Provinces pilsētiņas grāmatu veikala pārdevēja nejauši loterijā vinnē 10 000 rubļu. Tagad Inese var piepildīt savu sapni un nopirkt grāmatu skapi. Bet ilgotais skapis ir jāuznes līdz dzīvoklim un jāsaliek, un tad palīdzēt piedāvājas kaimiņš, kurš labprāt vēlētos veidot tuvākas attiecības. Ineses dzīvē jau ir bijusi viena nelaimīga mīlestība, un brīnumam viņa vairs īpaši netic. Tomēr uz reiz avīzē ieliktu precību sludinājumu ir atsaucies vīrietis, kura vārds ir Olivers. Viņu sarakste turpinājusies visu vasaru, un vēstules tos ir negaidīti satuvinājušas. Tagad, rudenī, Olivers ir ieradies, lai tiktos ar viņu…

Harijs Gulbis (1926-2019) ir viens no nozīmīgākajiem savas paaudzes padomju laika dramaturgiem, kas baudījis pelnītu slavu un popularitāti. Viņa lugas kļuva par notikumiem, un to iestudējumi dzīvoja ilgu skatuves mūžu. Arī, mainoties paaudzēm, mainoties laikam, teātri atkal un atkal atgriežas pie viņa lugām, lai paskatītos uz tām ar šodienas acīm.

Lomās: Ernests Greizis, Anita Saukane, Sandis Krapāns, Inta Bērziņa.
Radošā komanda: režisors Jānis Kaijaks, māksliniece Ilze Kupča-Ziemele, gaismu, skaņu operatori Mārtiņš Andersons, Herberts Legants, radošā direktore Ieva Rodiņa.

Izrādes ilgums: 1h 50min (ar starpbrīdi)

Biļetes: 15, 12, 10 EUR "Biļešu paradīzes" kasēs visā Latvijā un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/118931

15% atlaide ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, ISIC vai ITIC karti, skolēna, studenta, pensionāra vai invalīda apliecību!
Izrādes norises dienā, uzrādot biļeti, 10% atlaide pirkumam “M. Pūre” beķerejā (Ogrē, Brīvības ielā 21).

Vairāk informācijas par izrādi: www.ogresteatris.lv.

Ogres Teātra Telpa,
Brīvības iela 15, Ogre, Ogres pilsēta, LV-5001
Svētdiena,
25. septembris, 18:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie