Teātra notikums

Oligarhs. Nacionālā teātra viesizrāde

Kultūras centrs "Siguldas devons" sadarbībā Latvijas Nacionālo teātri aicina uz izrādi "Oligarhs", 26.septembrī plkst. 17.00

Jaunā dramaturga Artūra Jankovska pamatnodarbošanās it nemaz nav saistīta ar teātri, bet viņa humora izjūta izsmīdināja visu teātra žūrijas komisiju 10 cilvēku sastāvā, kas uzklausīja viņa piedāvājumu Lugu ideju makšķerēšanas konkursā. Nu pabeigtā luga tiek piedāvāta skatītājiem cerībā, ka arī viņus aizraus lugā ierakstītā absurdā, bet labi saprotamā jaunekļa Oskara Kaktiņa vēlme izglābt Latviju, vienkārši novācot uzņēmēju Aināru Krūmiņu... Lai vienatnē īstenotu savu plānu, Oskars nogaida izdevīgu brīdi kādas biroju ēkas liftā, bet Krūmiņš nav ar pliku roku ņemams.
Luga ir par sodīšanu, piedošanu un telpu starp šiem jēdzieniem. Luga ir meklējums, kur sākas tieksme sodīt un kur – vēlme piedot.

Lomās - Normunds Laizāns, Igors Šelegovskis
Režisors - Toms Treinis

Scenogrāfs - Kristaps Kramiņš

Kostīmu māksliniece - Marta Mielava

Gaismu māksliniece - Krista Erdmane

Muzikālais noformējums - Gatis Krievāns
Producente - Linda Helviga

Kaskadieris - Sergejs Fjodorovs
_______________
Biļešu cena 15.00 – 20.00 euro, Siguldas ID karšu īpašniekiem 20% atlaide.
Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/101361
Izrādi varēs apmeklēt personas, kas kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte) varēs uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina, ka apmeklētājs (tai skaitā bērns) ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu vai pārslimojis pēdējo 6 mēnešu laikā.

Kultūras centrs „Siguldas devons”,
Pils iela 10, Sigulda, LV-2150
Svētdiena,
26. septembris, 17:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie