Gadatirgus

Pastaigu Tirgus – Latvijas ražotāju, dizaineru un amatnieku tirgus

Ejot pretī Latvijas brīnišķīgajam pavasarim atkal uzsākam Pastaigu tirgu. Laipni gaidīti pastaigā pa Rīgas jaukākajiem parkiem!
Varēsim pavērot, kuri pumpuri jau vēruši savas lapotnes un kuri vēl gaida…

Latvijas talantīgie dizaineri, meistari un mākslinieki jūs gaidīs Pastaigu tirgū ar jauniem pārsteidzošiem produktiem, kas tapuši priekš jums ziemas garajos vakaros. Varēsim sastapt māksliniekus, kas rada izcilu apģērbu, oriģinālus aksesuārus, gaumīgas mājlietas un gatavo brīnišķīgus ēdienus! Pašlaik tirdzniecības vietas ir samazinātas, lai radītu vēl drošāku vidi. Šoreiz distancēti izvietosimies 2 parku teritorijās Vērmanes dārzā un Esplanādē.
Visiem lielāka drošība un garāka pastaiga – nu, īsts Pastaigu tirgus, kur priecēt sirdi prātu, plaušas un arī soļu skaitītāju.

Tirdzniecībai abos parkos piedāvāsim plašu preču klāstu, katrā no vietām nodrošinot preču sortimenta dažādību, un īpašu uzsvaru liekot uz iepriekš ierobežoto preču klāsta pieejamību.

— — —
Informācija tirdzniecības dalībniekiem:
Pastaigu tirgus rīkošanā šoreiz ir jāievēro stingrie MK noteikumi, kas paredz ļoti mazu dalībnieku skaitu. Lai radītu tirgus atmosfēru un nodrošinātu apmeklētājiem iespēju iegādāties plašu preču klāstu, Pastaigu tirgus rīkotāji tirgus dalībniekus uzrunā paši.
Aicinām būt saprotošiem, ņemt vērā mūsu iespējas un saprast, ka šoreiz nav pieteikšanās saraksta.

Datums Laiks
16.04.2021 12:00
17.04.2021 11:00

Novērtē:

Organizatora ieteiktie