Festivāli

Positivus festivāls

Šovasar 17. un 18. jūlijā notiks jau 14. Positivus Festivāls Salacgrīvā, kas divu dienu garumā pulcēs tūkstošus mūzikas un mākslas festivāla apmeklētājus no visas Baltijas un citām valstīm.

“Nekur citur Baltijā vienuviet nav iespējams baudīt tādu ārvalstu zvaigžņu plejādi kā Positivus festivālā. Apsolām, ka festivāls pulcēs daudz jaunu, šodien aktuālu mūzikas zvaigžņu un festivāls biļešu cenas ziņā būs pieejamāks, kā pēdējos gados tas ir bijis.”

Festivāls šovasar pārsteigs ar iespaidīgāko hip hop mākslinieku, kāds jebkad sniedzis koncertu Baltijā, un kā savu pirmo galveno mākslinieku izziņojis A$AP Rocky. Viņš ir daudzu pasaules mūzikas festivālu lielākā zvaigzne un viens no lielākajiem koncertējošiem hip hop māksliniekiem.

No Islandes indī mīluļiem līdz pasaules lielākajiem festivāliem. Grupa Of Monsters and Men papildinājusi Positivus festivāla programmu. Grupa uzstāsies sestdienas pēcpusdienā, 18. jūlijā uz festivāla galvenās skatuves.

Positivus festivālā trīspadsmit gadu laikā ir uzstājušās tādas zvaigznes kā Muse, Imagine Dragons, Twenty One Pilots, The XX, The Prodigy, Kraftwerk, Sigur Rós, Ellie Goulding, The 1975, Disclosure, Underworld, Manic Street Preachers, James, Moby, Sinéad O’Connor, Robert Plant, Bastille, The Kooks, Years & Years un daudzi citi ievērojami ārzemju un pašmāju mākslinieki.

Zvejnieku parks,
Sporta iela 6, Salacgrīva, LV-4033

No:

17.07.2020 12:00

Līdz:

18.07.2020
Novērtē:

Organizatora ieteiktie