NEDĒĻAS PASĀKUMU TOP 10

Kaskurkad.lv ir Latvijas kultūras un izklaides pasākumu kalendārs. Tas ir radīts ikvienam, kurš vēlas uzzināt par aktuālākajiem notikumiem koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākajiem brīvdabas pasākumiem, sarīkojumiem novados, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Aktuālākie notikumi koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākie brīvdabas pasākumi, sarīkojumi novados, atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem. Tavs “Kaskurad.lv” ceļvedis pasākumiem, laikā no 8.-14. jūnijam.

Deju lielkoncerts ''Izrakstīju Goda kreklu''

Limbažos, Lielezera krastā, 9. jūnijā notiks "2. Danču nakts Limbažos", kuras laikā Vidzemes lielākais deju lielkoncerts "Izrakstīju goda kreklu" pulcēs 100 deju kolektīvus ar vairāk nekā 2000 dejotājiem no visas Latvijas. Pēc Deju lielkoncerta "Izrakstīju goda kreklu" notiks balle ar dejām līdz rīta gaismai. Par jautru atmosfēru vakara gaitā parūpēsies mūziķu apvienība Mākoņstūmēji un DJ Rūdolfs Švēde.

KAS? Skatuviskās tautas dejas
KUR? Limbaži
KAD? 9. jūnijs, no plkst. 22.00

Biļešu iegāde

Latvju pirts un zāļu festivāls 2018

Višķu estrādē, pie skaistā Luknas ezera, notiks “Latvju pirts un zāļu festivāls 2018” – dabas skaņu, smaržu, krāsu un izjūtu ceļojums. Tie būs latvisko sajūtu svētki brīvā dabā kā lieliem, tā maziem – ikviens atradīs sev ko noderīgu.

KAS? Dabas festivāls
KUR? Daugavpils novads, Višķi
KAD? 9. jūnijs, no plkst. 10.00

Ieeja pasākumā bez maksas

12. Starptautiskais Smilšu skulptūru festivāls

Jelgavas pilsēta aicina apmeklēt Baltijā lielāko smilšu skulptūru parku, kur vienkopus satiekas dinozauri, ziloņi, leduslāči, pērtiķi kā arī filozofiski un humoristiski tēli. 15 mākslinieki no 8 valstīm smilšu formas pārvērtīs visiem atpazīstamos tēlos.

KAS? Mākslas festivāls, ģimeņu brīvdabas pasākums
KUR? Jelgava, Pasta sala
KAD? 9. un 10. jūnijs 

Biļešu iegāde

Noras Bumbieres fonda koncerts ''Atmiņu portrets''

Godinot sava laikmeta vismīlētākās dziedātājas piemiņu, Biedrības namā norisināsies Noras Bumbieres fonda rīkotais koncerts, kurā izskanēs ne tikai zināmas Raimonda Paula dziesmas, bet arī skaņdarbi, kurus tieši Norai Bumbierei radījuši mazāk zināmi komponisti.

KAS? Latviešu populārās mūzikas koncerts
KUR? Liepāja, Liepājas latviešu biedrības nams
KAD? 10. jūnijs, plkst. 16.00

Biļešu iegāde

Dizaina tirgus ''Dārza svētki''

Atpūties un izbaudi - Rīgas dizaina tirgus ‘’Dārza svētki’’ vēsturiskajā K.K. fon Stricka villā. Satiec vairāk nekā 70 dizainerus vienuviet - iedvesmojies un iegādājies pašas skaistākās dizaina lietas sev un savai mājai…vai, kā dāvanu mīļajiem! 

KAS? Tirdziņš
KUR?  Rīga, K.K. fon Stricka villa
KAD? 9. jūnijs, plkst. 11.00-16.00

Ieeja pasākumā bez maksas

''Nakts mūzika''

Lūznavas muiža aicina uz vasaras ieskaņas “Nakts koncertu’’, kurā saulrietu nedaudz citādāk baudīt ļaus klavesīniste Ieva Saliete un traversflautiste Maija Kļaviņa. Koncerta sākuma brīdis būs mirklis pirms saulrieta, kad, iestājoties krēslai, sadzirdamākas kļūst dabas skaņas.

KAS? Klasiskās mūzikas koncerts
KUR? Rēzeknes novads, Lūznavas muiža
KAD? 9. jūnijs, plkst. 21.30

Biļešu iegāde

Veselīga dzīvesveida diena

Veselīgs dzīvesveids paredz ne vien aktīvu dzīvi kustībā, bet arī zināšanas par to, kā labāk, drošāk un interesantāk mesties piedzīvojumos tā, lai no tiem paliktu tikai labas atmiņas. Veselīga dzīvesveida diena aicina uz nodarbībām ne vien pieaugušos, bet arī bērnus!

KAS? Lekcijas, brīvdabas pasākums pieaugušiem un bērniem
KUR? Rīgas skolēnu pils un Centra Sporta kvartāls
KAD? 9. jūnijs, plkst. 12.00-17.00

Ieeja pasākumā bez maksas

LMA VKN Studentu bakalauru darbu izstāde ''TAS''

8. jūnijā tiks atklāta Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās komunikācijas nodaļas studentu bakaulara darbu izstāde. “TAS” ir autoriem šobrīd būtiskais un attēlo autoru skatījumu par dažādiem socioloģiskiem, šim laikam raksturīgiem, pašu psiholoģijā meklētiem tematiem.

KAS? Izstāde 
KUR? Rīga, Stabu iela 87
KAD? 8. jūnijs, plkst. 20.00

Ieeja pasākumā bez maksas

Grāmatas ''Jūgendstila arhitektūra Latvijā'' atvēršanas svētki

12. jūnijā, ciklā “Kafija ar Aspaziju” profesora Jāņa Krastiņa grāmatas “Jūgendstila arhitektūra Latvijā” atvēršanas svētki un autora priekšlasījums par jūgendstilu. Jūgendstils ar savu tēlainību, noskaņu, mākslinieciskumu un izteiksmes spēku ir viena no spilgtākajām parādībām 20.gadsimta mākslā.

KAS? Literatūra, atvēršanas svētki
KUR? Jūrmala, Aspazijas māja
KAD? 12. jūnijs, plkst. 18:00

Latvijas Goda aplis Limbažos

Latvijas simtgades svinēšanas festivāls “Latvijas Goda aplis” turpina apceļot un godināt valsts novadus. Šajā nedēļas nogalē – 9. jūnijā – tas aicina uz Limbažu novadu un 10. jūnijā – uz Carnikavas novadu. 

KAS? Latvijas simtgades festivāls
KUR? Limbaži
KAD? 9. jūnijs, no plkst. 15.00

Ieeja pasākumā bez maksas