NEDĒĻAS PASĀKUMU TOP 10

Kaskurkad.lv ir Latvijas kultūras un izklaides pasākumu kalendārs. Tas ir radīts ikvienam, kurš vēlas uzzināt par aktuālākajiem notikumiem koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākajiem brīvdabas pasākumiem, sarīkojumiem novados, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Aktuālākie notikumi koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākie brīvdabas pasākumi, sarīkojumi novados, atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem. Tavs “Kaskurkad.lv” ceļvedis pasākumiem, laikā no 25. līdz 31. martam.

Laima Vaikule & Freedom Ballet

Pēc sešu gadu pārtraukuma Laima Vaikule gatavo īpašu solo koncertu, Laima atzīst: “Katra uzstāšanās Latvijā man ir svarīga, bet tik vērienīgs solo koncerts kā šopavasar – tas ir rets un īpašs notikums”.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Arēna Rīga, Rīga
KAD? 30. marts, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

JĀNIS LŪSĒNS - 60 / Dzimšanas dienas lielkoncerts

Šogad 7.aprīlī savu 60.dzimšanas dienu svinēs komponists Jānis Lūsēns. Dzīves ritējumā viņa radošais ceļš krustojies ar ļoti daudziem Latvijas izpildītājiem, kurus komponists vienuviet pulcēs savos jubilejas koncertos.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Latgales vēstniecība GORS, Rēzekne 
KAD? 29. marts, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Basta / Баста

Viens no galveniem Krievijas skatuves izpildītājiem, īsts tautas mākslinieks. Tas būs kolosāls divu stundu šovs Arēnā Rīga. Basta izpildīs savus labākos darbus, kā arī stādīs priekšā pavisam jaunas dziesmas.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Arēna Rīga, Rīga
KAD? 29. marts, plkst. 20.00

Biļešu iegāde

RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅŠ / TIKŠANĀS DAILĒ

Raimonds Pauls jau piekto sezonu Mūzikas nama Daile apmeklētājus pārsteidz ar jaunu koncertu un katru reizi citu mūziķu izpildījumā. “RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅS. TIKŠANĀS DAILĒ” programmu Maestro radījis solistam Daumantam Kalniņam, un, sadarbībā ar diriģentu un orķestra māksliniecisko vadītāju Kasparu Ādamsonu, koncertam ir iecerēts stīgu orķestra skanējums un mūziķu grupa Raimonda Macata vadībā ar Maestro Raimondu Paulu pie klavierēm.

KAS? Klasiskā mūzika
KUR? DAILE mūzikas nams, Rīga
KAD? 27. marts, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Rīgas Tehniskās universitātes Tautas deju ansambļa VEKTORS jubilejas koncerts / Vektoram-60

Koncertā “Vektors – tie esam mēs” tiks atzīmēta Rīgas Tehniskās universitātes tautas deju ansambļa “Vektors” 60 gadu pastāvēšana Latvijas skatuviskās dejas saimē. Tas būs krāšņs un nozīmīgs pieturas punkts ansambļa vēsturē, kā arī skatuviskās tautas dejas pasaulē.

KAS? Deja
KUR? VEF Kultūras pils, Rīga
KAD? 31. marts, plkst. 17.00

Biļešu iegāde

Laura Amantova džeza kvarteta koncerts

Jaunajai koncertprogrammai Laura Amantova džeza kvarteta mūziķi par iedvesmas avotu izvēlējušies latviešu tautas mūziku, kas var lepoties ar neskaitāmi daudzām lieliskām melodijām, piem., ”Ziedi, ziedi rudzu vārpa”, “Silta jauka istabiņa”, “Tumša nakte, zaļa zāle” u.c.

KAS? Džeza mūzika
KUR? Jaunpils pils, Jaunpils
KAD? 29. marts, plkst. 20.00

Biļešu iegāde

REPUBLIKAS TŪRE

Vieni no Latvijas aktuālākajiem Latvijas hiphop māksliniekiem - Ozols, ansis, Viņa un Edavārdi aicina uz lielkoncertu sēriju. Koncertos izskanēs dziesmas. Koncerta programmā ir gan repa izpildītāju aktuālākās dziesmas, gan populārākie hiti.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Teātra nams "Jūras vārti", Ventspils
KAD? 29. marts, plkst. 20.00

Biļešu iegāde

Piekrastes Stirnu buks

Taku skrējienu seriāla "Stirnu buks 2019" 1.posms tiks atklāts skaistā vietā pie jūras - Carnikavā, kur taku skrējējus priecēs priežu mežiem ieskautais un neskartais jūras liedags, meža ezeri, kā arī Latvijas krāšņākās upes Gaujas ieteka jūrā.

KAS? Sports
KUR? Carnikava
KAD? 30. marts, plkst. 10.00

Reģistrēšanās

JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS ar programu H.U.M.O.R.S.

Savos koncertos duets „JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” ar jautriem skečiem un muzikāliem priekšnesumiem ne tikai smīdina publiku, bet arī kļūst par piemēru pozitīvas attieksmes veidošanai pret dzīvi. 

KAS? Humora šovs
KUR? Valmieras Kultūras centrs, Valmiera
KAD? 29. marts, plkst. 16.00

Biļešu iegāde

Maestro Raimonds Pauls, Andris Bērziņš / Es šonakt sēdēšu uz jumta

Šajā pavasarī pie klausītājiem dosies Maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa jaunā dzejas un dziesmu programma “Es šonakt sēdēšu uz jumta” – divpadsmit īpaši viņam rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem Andra Bērziņa interpretācijā.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Limbažu kultūras nams, Limbaži
KAD? 30. marts, plkst. 18.00

Biļešu iegāde