NEDĒĻAS PASĀKUMU TOP 10

Kaskurkad.lv ir Latvijas kultūras un izklaides pasākumu kalendārs. Tas ir radīts ikvienam, kurš vēlas uzzināt par aktuālākajiem notikumiem koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākajiem brīvdabas pasākumiem, sarīkojumiem novados, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Aktuālākie notikumi koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākie brīvdabas pasākumi, sarīkojumi novados, atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem. Tavs “Kaskurkad.lv” ceļvedis pasākumiem, laikā no 16. līdz 22. janvārim.

Melodiju Serpentīns. Skolas gadi.

Jaunā koncertsērija “Melodiju serpentīns. Skolas gadi” 2019. gada janvārī ielūdz visu paaudžu latviešu mūzikas cienītājus kopā pavadīt sirsnīgus atmiņu vakarus. Koncertos būs iespēja atcerēties vai iepazīt no jauna dziesmas, kas tapušas latviešu estrādes ziedu laikos no 1958. līdz 1988. gadam.

KAS? Latviešu populārā mūzika
KUR? “VEF” Kultūras pils, Rīga
KAD? 16., 18., 20. janvāris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Jimmy Carr: The Best of, Ultimate, Gold, Greatest Hits World Tour

Džimijs Kars ir apkopojis savus asprātīgākos jokus, kopā ar pilnīgi jaunu materiālu, lai atrādītu mums savu karjeras labāko komēdijas šovu. Džimijs visu dzīvi ir slīpējis melnākos jokus un aiz sevis atstājis kalniem smieklu.

KAS? Humora šovs
KUR? Rīgas Kongresu nams, Rīga
KAD? 22. janvāris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

"Gandrīz draugi" Improvizācijas teātra izrāde

Kā sauc cilvēkus, kuri ir tuvāki nekā paziņas, bet tālāki nekā draugi? Mēs sevi saucam par pieciem gandrīz draugiem, kurus vieno tieksme improvizēt uz skatuves un ārpus tās. Uz skatuves kāps leģendāra un starptautiska grupa ''Gandrīz Draugi'' -Valdis Sils, Dita Nitiša, Dzintars Rožkalns, Elīna Geida un Marģers Majors.

KAS? Teātris
KUR? Cafe Film Noir, Rīga
KAD? 17. janvāris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Sieviešu vokāli Ziedoņdārzā: MARTA

Pavasarim tuvojoties, ik mēnesi, Paviljons - Ziedoņdārzs aicina Jūs baudīt sieviešu vokālus. Koncertsērija sāksies ar MARTA (Marta Grigale) koncerprogrammu, kurā skanēs MARTAS orģināldziesmas, kā arī viņai mīļu dziesmu kaverversijas.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Paviljons Ziedoņdārzs, Rīga
KAD? 16. janvāris, plkst. 19.00

Jāveic galdiņu rezervācija (10 EUR)

REINIS ZARIŅŠ. NAKTS DZIESMAS. Koncertprogramma

Reinis Zariņš ir viens no Latvijas izcilākajiem pianistiem, vairākkārtējs Lielās mūzikas balvas laureāts. Koncertprogrammu “Nakts Dziesmas” pats mūziķis raksturo kā muzikālas vīzijas par cilvēku naktī.

KAS? Klasiskā mūzika
KUR? Latgales vēstniecība GORS, Rēzekne
KAD? 19. janvāris, plkst. 18.00

Biļešu iegāde

SIRDS PRIEKS - koncerts

Ar jaunām aranžijām, kas tapušas sadarbībā ar PIKC VMV kori “Nošu planētas”, Ventspils kultūras centra kori “Venda”un ansambli “Mundus”, Daumants Kalniņš sevi apliecina ne tikai kā emocionāli jutīgu Friča Bārdas dzejas komponistu, bet arī kā zinošu kora skanējuma pārzinātāju.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Teātra nams "Jūras vārti", Ventspils
KAD? 20. janvāris, plkst. 17.00

Biļešu iegāde

Bērnu vokālā ansambļa POPPY koncerts "Pāri mīļai zemītei"

Bērnu vokālās grupas POPPY koncertā skanēs latviešu un ārzemju komponistu, kā arī latviešu tautas dziesmas. Koncertu kuplinās pedagoģes Antras Jankavas audzēkņi no Rīgas Doma kora skolas.

KAS? Bērnu pasākums
KUR? “VEF” Kultūras pils, Rīga
KAD? 17. janvāris, plkst. 17.00

Biļetes VEF Kultūras pils kasē

Latvijas skaņas: "Rusted Wheel" un "Jānis Bukums"

Kultūras pils “Ziemeļblāzma” lielajā zālē notiks divu grupu – "Rusted Wheel" un JĀNIS BUKUMS – koncerts, kas būs šī gada rokmūzikas cikla “Latvijas skaņas” atklāšanas koncerts. Diskusiju vadīs radio balss, dīdžejs un mūzikas kritiķis Uldis Rudaks.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Kultūras pils “Ziemeļblāzma”, Rīga
KAD? 16. janvāris, plkst. 19.00

Ieeja koncertā bezmaksas

DUENDE. FLAMENKO KARALIS

Kā gan iespējams apvienot klasisko mūziku ar flamenko temperamentu un lirismu? Atbilde rodama Karlosa Pinjanas muzikālajā projektā RUBATO , kurš piedāvā ekstraordināru un neparastu skatījumu uz tradicionālo flamenko. Spāņu temperaments un smeldze flamenko ģitāras un simfoniskā orķestra izpildījumā.

KAS? Klasiskā mūzika
KUR? Koncertzāle “Lielais Dzintars”, Liepāja
KAD? 19. janvāris, plkst. 18.00

Biļešu iegāde

TENORU JAUNAIS GADS - koncerts

Dziedošie un asprātīgie aktieri apvienojušies humora un muzikālu joku pilnam koncertam - Tenoru Jaunais gads. "No aktieriem skatītāji gaida ne tikai skaistas dziesmas un dziedāšanu, bet arī jokus un ālēšanos uz skatuves, to visu mēs darīsim, un arī uzzināsim, ko mums katram sola jaunais Cūkas gads gan pēc austrumu horoskopiem, gan pēc latviešu tradīcijām." 

KAS? Populārā mūzika
KUR? Limbažu kultūras nams, Limbaži
KAD? 20. janvāris, plkst. 17.00

Biļešu iegāde