NEDĒĻAS PASĀKUMU TOP 10

Kaskurkad.lv ir Latvijas kultūras un izklaides pasākumu kalendārs. Tas ir radīts ikvienam, kurš vēlas uzzināt par aktuālākajiem notikumiem koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākajiem brīvdabas pasākumiem, sarīkojumiem novados, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Aktuālākie notikumi koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākie brīvdabas pasākumi, sarīkojumi novados, atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem. Tavs “Kaskurkad.lv” ceļvedis pasākumiem, laikā no 8. līdz 14. novembrim.

Projekciju slīdrāde "1919 / Latvijas stāsts"

Projekcija uz Rīgas pils fasādes 11. novembra vakarā ļaus ikvienam izsekot līdzi teju 100 gadus senajiem notikumiem un izprast to laiku notikumus Daugavmalā. Vieglā un saprotamā veidā tiks atspoguļoti vēsturiskie notikumi no Pagaidu valdības dibināšanas laika 1918. gadā līdz Neatkarības kara cīņām par Rīgu 1919. gada 11. novembrī.

KAS? Māksla
KUR? Rīgas pils, Rīga
KAD? 11. novembris, plkst. 18.00

Ieeja pasākumā bez maksas

“Uzlūdz Kungi” koncertprogramma “Dzimtai zemei”

Jau šoruden visā Latvijā uz koncertprogrammas “Dzimtai Zemei” koncertiem “Uzlūdz Kungi” - Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna, Dainis Porgants, saksofonists Raivo Stašans un komponists Gaitis Lazdāns .

KAS? Populārā mūzika
KUR? Jelgavas Kultūras nams, Jelgava
KAD? 1. novembris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Meistari un meistardarbi. Mocarts un Mocarts

2018./2019. gada sezonā LNSO rīko vairākus koncertus ar nosaukumu “Meistari un meistardarbi”. Ideja – viena komponista vairāki šedevri vienā koncertvakarā, un pirmais no viņiem ir Mocarts. Programmā pusaudža gados sacerēts klavesīnkoncerts un simfonija, kuras spēks, skaistums un gudrība iedvesmoja ļaudis nosaukt šo opusu romiešu varenā virsdieva vārdā.

KAS? Klasiskā mūzika
KUR? Lielā Ģilde, Rīga
KAD?2. novembris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Nikolajs Baskovs

Par Krievijas “Zelta balsi” dēvētā Nikolaja Baskova šovs “Spēle” ar triumfu atgriežas Rīgā. Šovs “Spēle” ir neaizmirstams teatralizēts priekšnesums, kurā apvienoti vokāls un horeogrāfija, izsmalcināti kostīmi un krāšņas dekorācijas, pantomīma un akrobātika, vēsture un mūsdienīgums, unikāli efekti un tehnoloģijas.

KAS? Ārvalstu populārā mūzika
KUR? Arēna Rīga, Rīga
KAD? 3. novembris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Elza Rozentāle Liepājā

Dziedātāja Elza Rozentāle ir īsts mūzikas dārgakmens – daudzšķautņaina un krāsaina. Viņa vienlīdz ērti jūtas džezā, tautas mūzikā, rokā un popmūzikā. Šoreiz programmā būs Latvijas simtgades skaistākās melodijas spēcīgā skanējumā. Katra skaņa būs pildīta ar mīlestību un cieņu pret savu zemi, tās saknēm.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Liepājas Olimpiskais centrs, Liepāja
KAD? 3. novembris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Koncerts - mistērija. Sacred Sound Ceremony

“Koncerts - mistērija, kad Gongu mistiskā skaņa atver priekškaru uz Citu Realitāti, slepenas durvis uz sakrālas skaņas telpu. Ar dziedošo trauku un zvaniņu kristāliski tīro skanēšanu, ar indiāņu flautu un peruāņu svilpes nostalģisko dziesmu. Šamaņu bungu skaņa aicina sekot savas sirds aicinājumam. Tu atver šīs durvis un dodies iekšā..”

KAS? Folklora
KUR? Spīķeru Koncertzāle, Rīga
KAD? 2. novembris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Menuetam 50 un Latvijai 100: Jubilejas koncerts

Jubilejas koncertprogrammā skanēs gan visu laiku skaistākās un populārākās Menueta dziesmas, kuru autors ir Imants Kalniņš: “Viņi dejoja vienu vasaru”, “Alvas zaldātiņi”, “Dziesma, ar ko tu sācies”, “Četri balti krekli”, “Viņi dejoja vienu vasaru” u.c., gan grupas agrīnās dziesmas, kuru autori ir Adrians Kukuvass, Juris Sējāns un Juris Kulakovs.

KAS? Populārā mūzika
KUR? “VEF” Kultūras pils, Rīga
KAD? 4. novembris, plkst. 18.00

Biļešu iegāde

Peter Bence PIANO

Pīters Benss, 26 gadus vecs, pasaules slavu ieguvis izpildītājs no Ungārijas, ir klavieru virtuozs, komponists, producents, kas pazīstams arī kā pasaulē visātrākais pianists. Viņa repertuārā ir ietvertas grupu “Queen” un “The Beatles”, kā arī Sias, Džastina Timberleika, Maikla Džeksona un citu izpildītāju skaņdarbu aranžijas

KAS? Populārā mūzika
KUR? Rīgas Kongresu Nams, Rīga
KAD? 6. novembris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Radošuma konference "Subject: Creativity" Cēsīs

Arī šajā gadā konferences tēmas ir savstarpēji saistītas, lai dažādu jomu profesionāļu stāsti būtu pamats un iedrošinājums visiem konferences dalībniekiem gan spējot radīt un īstenot jaunas idejas, gan katram pašam spēt rastu līdzsvaru starp darbu, atpūtu, ģimeni un veselīgu rutīnu.

KAS? Lekcijas
KUR? Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, Cēsis
KAD? 2. novembris, plkst. 10.00

Biļešu iegāde

Grupas "Iļģi" koncerts un Rīgas Danču kluba "Lielā danču balle"

“Lielā danču balle” notiek Tradicionālo deju festivāla „Baltijas danču naktis” ietvaros. Pasākuma programmā ietilpst tradicionālo deju meistarklases, ar iespēju apgūt krievu un baltkrievu nacionālās dejas, postfolkloras grupas “Iļģi” koncerts un Rīgas Danču kluba 30. gadu jubilejas balle.

KAS? Folklora
KUR?Kultūras pils “Ziemeļblāzma”, Rīga
KAD? 3. novembris, plkst. 21.00

Biļešu iegāde pasākuma norises vietā