NEDĒĻAS PASĀKUMU TOP 10

Kaskurkad.lv ir Latvijas kultūras un izklaides pasākumu kalendārs. Tas ir radīts ikvienam, kurš vēlas uzzināt par aktuālākajiem notikumiem koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākajiem brīvdabas pasākumiem, sarīkojumiem novados, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Aktuālākie notikumi koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākie brīvdabas pasākumi, sarīkojumi novados, atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem. Tavs “Kaskurkad.lv” ceļvedis pasākumiem, laikā no 18. līdz 24. oktobrim.

The Sound Poets

Koncerts “Arēnā Rīga” būs ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē, kas, sadarbībā ar izcilākajiem scenogrāfijas un skatuves māksliniekiem, paredz kļūt par koncerta apmeklētājiem vēl neredzētu audiālu un vizuālu baudījumu.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Arēna Rīga, Rīga
KAD? 20. oktobris, plkst.20.00

Biļešu iegāde

Manas Tautas Dejas, A. Daņiļeviča autorkoncerts

“Nolēmu saaicināt kopā labus deju kolektīvus koncertā, kurā dejo TIKAI manas dejas. 
MANAS TAUTAS DEJAS. Aicinu nākt skatīties 18. oktobrī VEF Kultūras pilī. Edžiņš teica, ka uz labiem dejotājiem PAT Daņiļeviča horeogrāfijas izskatās labi. Nāciet un pārbaudiet!” - Agris Daņiļevičs

KAS? Skatuviskā tautas deja
KUR? VEF Kultūras pils, Rīga
KAD? 18. oktobris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

BORISAM BANNIHAM 70

Izcilais Latvijas džeza kontrabasists Boriss Bannihs kopā ar kolektīvu “Modal Jazz Ensemble” un īpašās viešņām – džeza vokālistēm Evilenu Protektora un Olgu Pīrāgs, svinēs savu 70 gadu jubileju. Kontrabasists Boriss Bannihs ir viens no svarīgākajiem džeza mūziķiem Latvijas mūzikas vesturē.

KAS? Džeza mūzika
KUR? Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
KAD?18. oktobris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Festivāls ZEMLIKA 2018

Festivālā arī šogad būs pārstāvētas vairākas no mākslām – mūzika, teātris, vizuālā māksla un kino. Notiks arī par tradīciju kļuvušais zemnieku, amatnieku un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus ar Durbes un novada, kā arī tuvējo kaimiņu saimniecībām. 

KAS? Festivāls
KUR? Durbe
KAD? 19. līdz 20. oktobris

Biļešu iegāde

Kamēr vien gliemeži skrien... /Daumants Kalniņš, Kaspars Zemītis/

Režisore Māra Ķimele kopā ar mūziķiem Daumantu Kalniņu un Kasparu Zemīti radījuši stāstu, kas aizsniedzas līdz pat komponista Imanta Kalniņa daiļrades pirmsākumiem, atskaņojot skatītājiem mazāk zināmas Imanta Kalniņa dziesmas.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Dailes mūzikas nams, Rīga
KAD? 19. oktobris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Ivo Fominam 50 / jubilejas koncerts

Rudenī notiks pazīstamā Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina 50 gadu jubilejas koncertturneja "Nekas jau nebeidzas". Koncertos Ivo sola atskaņot lielāko daļu dziesmu, kas skanējušas viņa rokmūziķa karjeras laikā. "Gribu, lai tas būtu eleganti un ar glanci - sākot no tā laika, kad es, muzicējot kopā ar Tomasu Kleinu, kļuvu par to, kas tagad esmu," saka mūziķis.

KAS? Populārā mūzika
KUR? VEF Kultūras pils, Rīga
KAD? 19. oktobris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Ievas Akurateres un Jura Kulakova jubilejas koncerts "Gandrīz tautasdziesma"

Nevaldāmā vēlēšanās ar mūzikas palīdzību tuvināties un piederēt savai tautai, rada dziesmas, kuras, laika biedru uzklausītas un līdzpārdzīvotas, kļūst gandrīz par šā laika tautasdziesmām. Ieva Akuratere un Juris Kulakovs vienā mūzikas laivā, ar dziesmu mirkļiem rotātā... lai top “Gandrīz tautasdziesma”!

KAS? Populārā mūzika
KUR? Koncertzāle “Lielais Dzintars”, Liepāja
KAD? 21. oktobris, plkst. 18.00

Biļešu iegāde

Kamēr

Koris „Kamēr…” ir viens no redzamākajiem Latvijas kormūzikas vēstnešiem. Savu īpašo skanējumu tas ieguvis, gadiem meklējot un izkopjot sev raksturīgo muzicēšanas veidu un izteiksmes līdzekļus, kur vienlīdz svarīga ir emocionālā pašatdeve, tā arī visstingrākie kritēriji izpildījuma vokālajai kvalitātei.

KAS? Klasiskā mūzika
KUR? RīgasSv. Pētera baznīca, Rīga
KAD? 14. oktobris, plkst. 15.00

Biļešu iegāde

Shipsea un domubiedri

Piedalās: Jānis Šipkēvics, Matīss Čudars, Evija Vēbere, Miķelis Putniņš, Rūdolfs Dankfelds. Spilgti, izcili un oriģināli latviešu mūziķi, kuru vārdus un darbus atpazīst bez gariem komentāriem. Domubiedri, kas kļuvuši par draugiem - kas spēj radoši spārnot ikkatru, kam laimējas klātienē piedzīvot viņu radošo lidojumu.

KAS? Populārā mūzika
KUR? VEF Kultūras pils, Rīga
KAD? 23. oktobris, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Koncerts Līnas Sības instalācijā

“Auziņš - Čudars - Arutyunyan” ir laikmetīgās džeza mūzikas trio no Rīgas. Visi trīs būdami pieredzējuši un starptautiski atzīti mūziķi džeza jomā, tiecas veidot skaņu pasauli, kas stāv pāri žanriem, par pamatu izmantojot enerģiju, emocijas un iztēli. Tematiski koncerts cieši savijas ar Līna Sības mākslas darbu “Tallina – 1967”

KAS? Džeza mūzika
KUR?Kristapa Morberga rezidence, Rīga
KAD? 21. oktobris, plkst. 19.00

Ieeja pasākumā bez maksas