LĪGO PASĀKUMU TOP 10

Kaskurkad.lv ir Latvijas kultūras un izklaides pasākumu kalendārs. Tas ir radīts ikvienam, kurš vēlas uzzināt par aktuālākajiem notikumiem koncertdzīvē, teātrī, mākslās, kino, klubos, skaļākajiem brīvdabas pasākumiem, sarīkojumiem novados, atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Aktuālākie notikumi vasaras saulgriežos. Tavs “Kaskurkad.lv” ceļvedis pasākumiem, laikā no ?. līdz ?. martam.

Līgosim krastmalā! Pirms simts gadiem Daugavmalā...

Uz trīs skatuvēm uzstāsies Latvijā populāri mūziķi un aktieri, tiks izrādīta Raimonda Paula joku dziesmu programma “Viena tante teica...”. Pasākumā darbosies vairāk nekā trīsdesmit gadatirgus kafejnīcas un miestiņa teltis.

KAS? Līgo un Jāņu pasākumi
KUR? 11. novembra krastmala, Rīga
KAD? 23. jūnijs, plkst. 17:00

Ieeja bez maksas

LR2 un LNT dižkoncerts "Līgojam Bauskā!"

Bauskas pilsētas 410. jubilejas svinību košs turpinājums, kur uz skatuves redzēsim labākos Bauskas novada amatiermākslas kolektīvus, kā arī tautā iemīļotus māksliniekus.

KAS? Līgo un Jāņu pasākumi
KUR?Bauskas Pilskalna estrāde, Bauska
KAD? 23. jūnijs, plkst. 20:00

Biļešu iegāde

Lustīgā ziņģu un danču andele

Uz Auniņparka skatuves satiksies spraunās kurzemnieces – Liepājas aktrišu kopa “Atštaukas”, kurām vārds kabatā nav jāmeklē un enerģijas pilnie latgalieši - jautrā postfolkloras grupa “Rikši”.

KAS? Līgo un Jāņu pasākumi
KUR? Arēna Rīga, Rīga
KAD? 29. marts, plkst. 20.00

Biļešu iegāde

RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅŠ / TIKŠANĀS DAILĒ

Raimonds Pauls jau piekto sezonu Mūzikas nama Daile apmeklētājus pārsteidz ar jaunu koncertu un katru reizi citu mūziķu izpildījumā. “RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅS. TIKŠANĀS DAILĒ” programmu Maestro radījis solistam Daumantam Kalniņam, un, sadarbībā ar diriģentu un orķestra māksliniecisko vadītāju Kasparu Ādamsonu, koncertam ir iecerēts stīgu orķestra skanējums un mūziķu grupa Raimonda Macata vadībā ar Maestro Raimondu Paulu pie klavierēm.

KAS? Klasiskā mūzika
KUR? DAILE mūzikas nams, Rīga
KAD? 27. marts, plkst. 19.00

Biļešu iegāde

Rīgas Tehniskās universitātes Tautas deju ansambļa VEKTORS jubilejas koncerts / Vektoram-60

Koncertā “Vektors – tie esam mēs” tiks atzīmēta Rīgas Tehniskās universitātes tautas deju ansambļa “Vektors” 60 gadu pastāvēšana Latvijas skatuviskās dejas saimē. Tas būs krāšņs un nozīmīgs pieturas punkts ansambļa vēsturē, kā arī skatuviskās tautas dejas pasaulē.

KAS? Deja
KUR? VEF Kultūras pils, Rīga
KAD? 31. marts, plkst. 17.00

Biļešu iegāde

Laura Amantova džeza kvarteta koncerts

Jaunajai koncertprogrammai Laura Amantova džeza kvarteta mūziķi par iedvesmas avotu izvēlējušies latviešu tautas mūziku, kas var lepoties ar neskaitāmi daudzām lieliskām melodijām, piem., ”Ziedi, ziedi rudzu vārpa”, “Silta jauka istabiņa”, “Tumša nakte, zaļa zāle” u.c.

KAS? Džeza mūzika
KUR? Jaunpils pils, Jaunpils
KAD? 29. marts, plkst. 20.00

Biļešu iegāde

REPUBLIKAS TŪRE

Vieni no Latvijas aktuālākajiem Latvijas hiphop māksliniekiem - Ozols, ansis, Viņa un Edavārdi aicina uz lielkoncertu sēriju. Koncertos izskanēs dziesmas. Koncerta programmā ir gan repa izpildītāju aktuālākās dziesmas, gan populārākie hiti.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Teātra nams "Jūras vārti", Ventspils
KAD? 29. marts, plkst. 20.00

Biļešu iegāde

Piekrastes Stirnu buks

Taku skrējienu seriāla "Stirnu buks 2019" 1.posms tiks atklāts skaistā vietā pie jūras - Carnikavā, kur taku skrējējus priecēs priežu mežiem ieskautais un neskartais jūras liedags, meža ezeri, kā arī Latvijas krāšņākās upes Gaujas ieteka jūrā.

KAS? Sports
KUR? Carnikava
KAD? 30. marts, plkst. 10.00

Reģistrēšanās

JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS ar programu H.U.M.O.R.S.

Savos koncertos duets „JAUNĀS KRIEVU VEČIŅAS” ar jautriem skečiem un muzikāliem priekšnesumiem ne tikai smīdina publiku, bet arī kļūst par piemēru pozitīvas attieksmes veidošanai pret dzīvi. 

KAS? Humora šovs
KUR? Valmieras Kultūras centrs, Valmiera
KAD? 29. marts, plkst. 16.00

Biļešu iegāde

Maestro Raimonds Pauls, Andris Bērziņš / Es šonakt sēdēšu uz jumta

Šajā pavasarī pie klausītājiem dosies Maestro Raimonda Paula un aktiera Andra Bērziņa jaunā dzejas un dziesmu programma “Es šonakt sēdēšu uz jumta” – divpadsmit īpaši viņam rakstītas jaunas dziesmas ar Leona Brieža, Guntara Rača un Jāņa Petera vārdiem Andra Bērziņa interpretācijā.

KAS? Populārā mūzika
KUR? Limbažu kultūras nams, Limbaži
KAD? 30. marts, plkst. 18.00

Biļešu iegāde