Teātris

Valmieras drāmas teātra viesizrāde NĀKOŠPAVASAR

31. janvārī plkst. 19.00 Ogres novada Kultūras centra Lielajā zālē skatītājus priecēs Valmieras Drāmas teātris ar izrādi NĀKOŠPAVASAR.

Režisors – Toms Treinis
Scenogrāfs – Kristaps Kramiņš
Kostīmu māksliniece – Marta Mielava
Gaismu mākslinieks – Niks Cipruss
Komponists – Jūlijs Melngailis
Lugas redakcija – Madara Rutkēviča

Stāsts par jaunu dzīves sākumu laukos 2 daļās.

Stāsta centrā ir divi jauni, tikko augstskolu beiguši rīdzinieki – filologs Nils un mākslas zinātniece Krista, kuri savas īstās vietas meklējumos pārceļas no Rīgas uz dzīvi laukos ar apņēmību dzīvot saskaņā ar dabu, kas vietējos iedzīvotājos uzreiz izraisa interesi, jo parasti kāds brauc prom no laukiem, nevis pārceļas tur uz dzīvi. Tomēr drīz vien Nila un Kristas realitāte laukos neatbilst tam, kā viņi to bija iztēlojušies, un notikumi, kas seko viens pēc otra, kļūst par pārbaudījumu abu attiecībām un aicinājumam sekot dzīves sapnim.

Lomās: Anna Nele Āboliņa, Eduards Johansons, Ingus Kniploks, Klinta Reinholde, Pauls Iklāvs vai Mārtiņš Meiers, Ilze Pukinska, Inese Ramute

Pirmizrāde: 2021. gada 22. janvāris.

Biļetes uz teātra izrādi nopērkamas Ogres novada Kultūras centra kasē, Biļešu Paradīzes tīklā un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/107412

Biļešu cenas 14, 16 un 18 EUR.

Pieaugušajiem biļete derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sadarbspējīgo sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu! Bērniem no 12 gadu vecuma nepieciešams vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sadarbspējīgais sertifikāts, vai pēdējo 72h laikā veikts skolas skrīninga tests kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Visiem apmeklētājiem no 7 gadu vecuma pasākuma norises vietā jālieto sejas aizsargmaskas!

Ogres novada Kultūras centrs,
Brīvības iela 15, Ogre, LV-5001
Pirmdiena,
31. janvāris, 19:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie