Muzikālās izrādes

VI Starptautiskais Operetes festivāls Ikšķilē | mūzikls ģimenei KARLSONS | brīvdabas versija

Vislabākais, visgudrākais, viss, viss, viss… Kurš gan tas ir?
Nu protams, – tas ir LEĢENDĀRAIS KARLSONS, kas dzīvo uz jumta! Viņš atlidos un tiksies tieši ar Tevi Ikšķiles brīvdabas estrādē! Mūzikls ģimenei par Brālīti un Karlsonu, šis aizraujošais, asprātīgais stāsts ir par draudzību un krāsaino fantāziju pasauli ar noslēpumu, ko daudzi ir mēģinājuši minēt. Kas viņš īstenībā ir, – Brālīša fantāzija vai tiešam reāla būtne?

Karlsons atlido, un piedzīvojumi turpinās! Kaut arī vecāki Brālītim nopērk suni, lai viņš nejustos tik vientuļš, nebēdnis Karlsons tik un tā ir vislabākais rotaļu biedrs, – allaž brīvs, neatkarīgs un neparedzams. Lai kas arī notiktu, «Mieru, tikai mieru!» – Karlsons arvien atradīs neordināru, pārsteidzošu un pārdrošu risinājumu.

Šī muzikālā iestudējuma būtība ir spēle un interakcija. Kurš kuru pārspēs, pārspēlēs? Kaut vai fantāzijās... Spēle un improvizācija akumulēs enerģiju un prieku gan spēlētājos, gan skatītājos, tā iepriecinās gan mazus, gan lielus, – visus, kuri nav aizmirsuši savu bērnību un sapņus, un mīl pārsteigumus.

“Mēs pieturamies pie Ēriha Kestnera domas, ka īsta pasaku grāmata ir domāta bērniem no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem,” saka izrādes režisors Valdis Lūriņš.

Līksmo, piedalies bulciņu medībās, spokojies un lido arī Tu kopā ar vislabāko draugu – Karlsonu!

Astrīdas Lindgrēnes stāsts, Ārnes Oitsa mūzika.

Lomās: Kārlis Rūtentāls (Karlsons), Valērija Rozenberga (Brālītis),
Laura Purena-Kancāne, Tatjana Kalniņa, Anastasija Dolgoņenko, Patrīcija Kozlovska, Henrijs Kozlovskis, Inmārs Sikle, Adams Vaicis, Markus Rūtentāls,
Mūziķi: Madars Kalniņš (džeza pianists), Andris Grunte (bass), Artis Orubs (sitamie instrumenti).

Iestudējuma atjaunojums. Režisors Valdis Lūriņš, horeogrāfi Alberts Kivlenieks un Ieva Kemlere (atjaunojuma horeogrāfe), scenogrāfs Oskars Dreģis, kostīmu māksliniece Juta Ķimenīte.

Biļetes bērniem jāiegādājas no 4 gadu vecuma, ja arī neaizņem atsevišķu sēdvietu.

1 daļa, 1 stunda un 10 minūtes

Piektdiena,
2. augusts, 18:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie