Populārā mūzika

ATMOSFĒRAS. RUDENS. Sam Amidon trio

Sems Amidons ir dziedātājs un multiinstrumentālists (bandžo, ģitāra, vijole) no Vērmontas, tagad dzīvo Londonā, Anglijā. Viņš ir izdevis septiņus atzinīgi novērtētus solo albumus. Albumi bieži sastāv no spilgtām tradicionālo amerikāņu balāžu un himnu aranžijām.

Sems Amidons ir uzstājies kā viesmākslinieks kopā ar tādiem mūziķiem kā Bon Iver, Emmylou Harris, Tune-Yards, John Prine, Jason Moran, un viņa sievu Beth Orton. Tāpat viņš ir uzstājies starptautiski kā solists, uzstājoties ar tādiem ansambļiem kā "Kronos Quartet", "Austrālijas kamerorķestris" un "Britten Sinfonia".

Uz šo koncertu Latvijā viņš uzstāsies kopā ae ansambli, kas māksliniekam ļauj izzināt visas šīs savas mūzikas šķautnes.

Trio sastāvs:

Sam Amidon - balss, bandžo, vijoles un ģotāras.
Pablo Held - klavieres.
Andi Haberl - bungas.

Trio izpildīs darbus no Amidona albumu klāsta.

Pusstundu pirms pasākuma sākuma sāk darboties bērnu istaba, kas pieejama bērniem vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Bērnu istabas apmeklējums ir bez maksas. Pirms tam lūgums pieteikties, zvanot +371 64633303.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas. Tāpat 10 % atlaide biļešu iegādei GORS vai "Biļešu Paradīze" kasēs klātienē, uzrādot derīgu ISIC vai ITIC karti.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Latgales vēstniecība "Gors",
Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601
Sestdiena,
10. septembris, 18:00

Darba laiks

Pirmdiena: 12:00 - 18:00
Otrdiena: 12:00 - 18:00
Trešdiena: 12:00 - 18:00
Ceturtdiena: 12:00 - 18:00
Piektdiena: 12:00 - 18:00
Sestdiena: 12:00 - 16:00
Svētdiena: 12:00 - 16:00

Novērtē:

Organizatora ieteiktie