Izstāžu aktuālās ekspozīcijas

Jāņa Grabovska izstāde "Veltījums"

Šī personālizstāde māksliniekam J. Grabovskim būs atgriešanās Liepājas latviešu biedrības namā, kurā mākslinieks piedāvās aplūkot aptuveni trīsdesmit mākslas darbus dažādos izmēros, kas veidoti faktūras tehnikā, tādējādi piešķirot mākslasdarbiem unikālu izskatu. Kopīga visiem darbiem būs tēma – dabas ainavas, kuras izstādē tiks papildinātas arī ar dažiem cilvēku portretiem.
Izstādē apskatāmo mākslinieks raksturo: “Jau afišā ir pateikta šīs izstādes doma – veltījums manai zemei – skaistākajai pasaulē. Tāda tā ir gan saulē, gan miglā, gan rītā, gan vakarā. Pļavās un ūdeņos, pilīs un būdiņās. Tāpēc, ka tā ir mūsu. Mums viņa ir visskaistākā. Tik un tā! Lai tā ir mūžīgi! Ar sev pieejamiem līdzekļiem esmu mēģinājis dot to dvēseles noskaņu, kādu izjūtu pats. Dažreiz iluzoru, iztēlē radītu. Asociācijās no lielāku personību ietekmes un mūsdienīgi skumjām pārdomām, kā jau cilvēkam ar pagātnes pasaules uztveri. Kā es māku, tā es maunu. Ņemiet par labu!”

Izstāde Liepājas latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā būs skatāma no 29. jūlija - 27. augustam. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieku 3. augustā plkst. 14:00. Ieeja izstādē bez maksas.

Liepājas latviešu biedrības nams,
Rožu laukums 5/6, Liepāja, LV-3401

No:

29.07.2019 10:00

Līdz:

27.08.2019
Novērtē:

Organizatora ieteiktie