Jaungada pasākumi

Jaunā gada balle "Paris, Paris"

Gada nogalē viesnīcā Radisson Blu Daugava Hotel 4* notiks viena no skaistākajām, krāšņākajām un jautrākajām Jaunā gada sagaidīšana ar šova programmu franču elegances un mūzikas ritmos “Paris, Paris…”
Informācija un ieejas biļetes: www.sweetevents.lv vai pa tālr.: + 371 26887800

Jaungada naktī viesus izklaidēs šova baleta grupa, estrādes mākslinieki, mīmi, klauni un visas nakts garumā būs jautri konkursi ar dāvanām. Dj atskaņos Jūsu mīļākās un skaistākās melodijas.
Pie bērniem ciemos atbrauks Salatēvs un Sniegbaltīte ar saldu dāvanu ikvienam bērnam.

Jau sākot no plkst. 20:15 balles viesus mīļi sagaidīs oficianti un piedāvās glāzi šampānieša, un aicinās doties uz kādu no Parīzes mazajiem nostūriem, lai uzņemtu pirmās Jaungada fotogrāfijas. Fotogrāfs būs kopā ar Jums visu Jaungada nakti, un fotogrāfijas no balles varēs saņemt bez maksas, jo tās būs publicētas pasākuma organizatora mājas lapā.

Jaunā gada balle notiks lielajā zālē “Daugava” viesnīcas pirmajā stāvā. Francijas šarms virmos visapkārt: krāšņi dekori, svinīgi klāti galdi un gaismas mūzika radīs maģisku atmosfēru un Jaungada svētku noskaņojumu visas nakts garumā!
Pusnaktī viesus sagaida krāšņs Jaungada salūts un garda svētku torte!

Restorāna šefpavārs piedāvās gardu Jaungada maltīti (zviedru galds), kas pārsteigs ikvienu gardēdi! Uz galdiem būs liela izvēle aukstās uzkodas un salāti, kā arī plaša izvēle siltie ēdieni. Ēdienkartē ir iekļauti arī veģetārie ēdieni. Zviedru galds tiks papildināts visas nakts garumā.

Dress code – svētku
Zālē svētku galdi klāti 4 un 8 personām.
Balles viesi pasākumā var ienest alkoholiskos un bezalkoholiskos dzērienus bez ierobežojuma!
Par papildu samaksu būs iespēja pasūtīt arī dažādus dzērienus viesnīcas bārā.

Balles programma:

20:15 – 20:45 viesu ierašanās, Welcome Drink, foto
20:45 – 20:55 viesi ieņem savas vietas pie galdiņiem
21:00 – sākas Jaungada programma!
21:00 - 00:00 šova programma un Valsts Prezidenta apsveikums
00:00 – 00:20 Jaungada salūts virs Rīgas
00:25 – 01:00 Jaungada šova programmas turpinājums
01:00 – 05:00 populārākās dziesmas Dj pavadījumā

Jaungada balles viesiem ir iespēja rezervēt numuru viesnīcā Radisson Blu Daugava Hotel 4*. Numura cenā ir iekļauts SPA centra apmeklējums (baseins, sauna, trenažieru zāle). Viesnīcā ir masāžas un friziera pakalpojumi. Viesnīcai blakus ir arī apsargājamā maksas autostāvvieta.

Ieejas biļetes uz minēto pasākumu būs personalizētas. Pasākuma organizators garantē, ka pasākums notiks, ievērojot visus rekomendētos COVID-19 ierobežošanas pasākumus. Ja gadījumā valstī tiek noteikti visstingrākie ierobežojumi, piemēram, karantīna, iegādātās biļetes būs derīgas 2021.gada 31.decembra pasākumam.

Radisson Blu Daugava Hotel,
Kuģu iela 24, Rīga, LV - 1048
Piektdiena,
31. decembris, 21:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie