Klasiskā mūzika

LNSO VASARNĪCA 2023 | DEJAS IZRĀDE JAUNIEŠIEM TĪKLĀ

Horeogrāfe Liene GRAVA
Dramaturgs Artūrs DĪCIS
Komponists Rihards ZAĻUPE
Māksliniece Līga ZEPA
Dejotāji: Alise BOKALDERE, Ģirts BISENIEKS, Artūrs NĪGALIS

Mūziķi:
Mareks PINTA – klarnete
Dace ZĀLĪTE-ZILBERTE – čells
Mikus BĀLIŅŠ – sitaminstrumenti
Rihards ZAĻUPE – sitaminstrumenti, elektronika
Līga KĀRKLIŅA – taustiņinstrumenti

Stāsts par to, kā jauniešiem arvien grūtāk nodefinēt savas personības vērtību, jo sociālo tīklu spiediens rada sajūtu, ka nepietiek ar to, ka tu pats sev patīc. Vēl vajag pamanīties patikt arī citiem. Tas rada spriedzi un labvēlīgu augsni neskaitāmiem kompleksiem.
"Es sociālajos tīklos ievietoju video. Neviens nespiež “patīk”. Secinājums – tātad es nevienam nepatīku. Tam, ko daru, nav vērtības." Pazūd jēga darīt tikai sava prieka pēc. Darīšana kļūst par ārēja novērtējuma medībām.
Izrādes galvenie varoņi ir divi jaunieši, kas mēģina šo novērtējumu iegūt. Viņi satiek "labdari", kurš abiem palīdz kļūt populāriem, taču izrādās, ka jauniegūtajam draugam ir savtīgi mērķi, un popularitātes medības aizved jauniešus pa bīstamu ceļu.
Izrāde “Tīklā” pirmo reizi uzvesta 2022. gada augustā festivālā “LNSO vasarnīca” Ventspilī.

Latgales vēstniecība "Gors",
Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601
Svētdiena,
20. augusts, 14:00

Darba laiks

Pirmdiena: slēgts
Otrdiena: 12:00 - 18:00
Trešdiena: 12:00 - 18:00
Ceturtdiena: 12:00 - 18:00
Piektdiena: 12:00 - 18:00
Sestdiena: 12:00 - 16:00
Svētdiena: 12:00 - 16:00

Novērtē:

Organizatora ieteiktie