Teātris

Lūk, istaba ši… Rīgas Krievu teātra “kvartirņiks”

“Lūk, istaba šī...” ir Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra “kvartirņiks” (квартирник - mājas koncerts) veltīts dzejnieka un dziesminieka Bulata Okudžavas daiļradei.

Režisors: Dana Bjorka
Kompozīcija: Dmitrijs Palēss
Muzikālais vadītājs: Ludmila Mogiļevska

Izrādē piedalās: Dana Bjorka (vokāls), Nikolajs Gruničevs (ģitāra), Anna Marija Ivana (akordeons), Ņikita Osipovs (kontrabass)

Tas ir vakars ar dziesmām un dzeju, kas atmodina visdažādākās sajūtas, gan satrauc, gan dāvā cerību. Vakars, kad dvēsele runā ar dvēseli vienā, patiesu jūtu valodā, vakars, kurā kļūstam tuvāki viens otram. Par “kvartirņiku“ dēvē nelielu mājas koncertu, kas notiek dziedātāju vai mūziķu dzīvoklī (šī tradīcija īpaši populāra folk- un rokmūzikas jomā) – 2018. gada decembrī jaunu spēles laukumu “Kvartirņiku” savā mājā atklāja arī Rīgas Krievu teātris. “Lūk, istaba šī...” – rinda no Okudžavas dzejoļa, kas visprecīzāk izsaka jaunā spēles laukuma būtību – “lūk, istaba šī...”

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.

Pasākums nav piemērots bērniem, kas jaunāki par 7 gadiem. Bērnu istaba nav pieejama šī brīža noteikto ierobežojumu dēļ.

Garderobe darbosies pašapkalpošanas režīmā - garderobē drīkst ienākt ievērojot 2 m distanci; drīkst izmantot tikai norādītos āķīšus.
Ieeja Mazajā zālē no plkst. 18.40
Klientu plūsmas kontrolei ieiešana kases zonā tiek organizēta caur Mazās zāles ieeju, bet ieiešana kafejnīcas un izstāžu zonā - caur Lielās zāles ieeju.

Iegādājoties biļeti uz šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka:
- ievērosiet visus 'Covid-19' izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.

Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

Latgales vēstniecība "Gors",
Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601
Sestdiena,
4. jūlijs, 19:00

Darba laiks

Pirmdiena: 12:00 - 16:00
Otrdiena: 12:00 - 16:00
Trešdiena: 14:00 - 18:40
Ceturtdiena: 12:00 - 16:00
Piektdiena: 14:00 - 18:40
Sestdiena: 14:00 - 19:00
Svētdiena: 12:00 - 14:00

Novērtē:

Organizatora ieteiktie