Humora šovs

MAKSIMS GALKINS. SKAISTĀ TUVOTNE

8. augustā Latgales vēstniecībā GORS uzstāsies talantīgais, harizmātiskais un Latvijas publikas sirsnīgi iemīļotais humorists Maksims Galkins. Viņa koncerti ir neizsmeļams pozitīvo emociju avots un lielisks veids, kā uzlabot garastāvokli. Biļetes uz Maksima Galkina koncertu ir labākā dāvana, nepalaidiet garām iespēju iegādāties tās jau tagad.

Pēdējos gados Maksims Galkins gandrīz nepārtraukti atrodas pasaules turnejā pa visiem kontinentiem un valstīm, kur katru reizi viņu vienmēr sagaida publikas ovācijas. Mākslinieka turnejas grafiks ir ieplānots pa stundām, bet tomēr katru dienu notiek kas jauns, par ko gribas pastāstīt no skatuves. Tā dzimst jauna programma “Skaistā tuvotne”, ko Latvijas publika ieraudzīs šovasar. Maksims Galkins ir viens no retajiem māksliniekiem, kurš katru reizi koncertos piedāvā skatītājiem atjauninātu programmu.

Maksima Galkina koncertus nevar iespiest kāda konkrētā žanra rāmjos. Tajos ir gan dziesmas un parodijas, gan dzirksteļojošs humors un sirsnīga saruna ar skatītājiem. Daba ir apveltījusi mākslinieku ar unikālu jaunības, gudrības, humora izjūtas, muzikalitātes un plastiskuma apvienojumu. Reti kurš mākslinieks spēj pilnībā kontrolēt publikas uzmanību divas stundas pēc kārtas, atrodoties uz skatuves vienatnē. Taču Maksimam Galkinam tas ļoti labi padodas. Šis mākslinieks eleganti un perfekti kontrolē skatītāju noskaņojumu, ne uz mirkli nelaižot vaļā publikas uzmanību. Galkins lieliski izjūt savu auditoriju un, šķiet, sirsnīgi sarunājas ar to, it kā stāstot par dzīvi pēkšņi atbraukušajiem vecajiem draugiem.

Viņa talanta maģija reti kuru atstāj vienaldzīgu. Jau divas sezonas Maksima Galkina koncerti Latvijā tiek izpārdoti dažu dienu laikā. Viņš iekaroja publikas mīlestību daudzās Latvijas pilsētās. Nav šaubu, ka arī šovasar mākslinieku sagaida publikas ovācijas, bet skatītājus – pozitīvo emociju lādiņš, ka arī dažas smieklu un lieliskā garastāvokļa stundas!

Latgales vēstniecība "Gors",
Pils iela 4, Rēzekne, LV-4601
Ceturtdiena,
8. augusts, 18:00

Darba laiks

Pirmdiena: slēgts
Otrdiena: 12:00 - 18:00
Trešdiena: 12:00 - 18:00
Ceturtdiena: 12:00 - 18:00
Piektdiena: 12:00 - 18:00
Sestdiena: 12:00 - 16:00
Svētdiena: 12:00 - 16:00

Novērtē:

Organizatora ieteiktie