Izglītojošie festivāli

Meistarklase "Baha ziedu terapija"

No 18. jūlija plkst. 12:00 Liepājas latviešu biedrības namā būs apskatāma liliju ziedu izstāde, kura veidota sadarbībā ar Liliju audzētāju biedrību Lilium Balticum un tās ilggadējiem biedriem.
Kā ierasts šajā sezonā ziedu izstādes tiek papildinātas ar dažādām, aizraujošām meistarklasēm un vieslekcijām.

Liliju ziedu izstādes ietvaros interesentiem būs iespēja 18. jūlijā plkst. 13:00 iepazīties ar "Baha ziedu terapijas" meistarklasi, kuru vadīs terapijas praktiķe – konsultante Inese Šakale.
Meistarklasē ikviens, kurš jau iepriekš ir iepazinies ar šīs terapijas principiem varēs nostirpināt savas līdzšinējās zināšanas, taču tie, kuri vēl nav pazīstami ar terminu “Baha ziedu terapija” varēs noskaidrot vairāk par šo angļu ārsta Edvarda Baha radīto terapijas veidu ar kuru cilvēki tika iepazīstināti pagājušā gadsimta 30. gados un, kas balstīts uz vairākiem atklājumiem par augiem, to iedarbību un veidiem, kā tos pagatavot esencēs un lietot konkrētos ārstnieciskos nolūkos. Ārsts uzskatījis, ka emocionāli līdzsvaroti cilvēki neslimo, jo šiem cilvēkiem ir spēcīgāka imunitāte, balstoties uz to, ka nepareizas domas un rīcība noved pie dažādām saslimšanām. Bezmaksas meistarklasē ikviens varēs atrast sev piemērotāko no augiem, kas “Baha ziedu terapijā” paredzēti sevis dziedēšanai.

Liepājas latviešu biedrības nams,
Rožu laukums 5/6, Liepāja, LV-3401
Ceturtdiena,
18. jūlijs, 13:00
Novērtē: