Erudīcijas spēles

Nolādētās lādes!

Pielādēta lāde vai Nolādēta lāde – tāds ir šo dārgumu medību galvenais jautājums! Traucoties pēc 350 Rīgas apkārtnē izkaisītajām virtuālajām dārgumu lādēm un cenšoties atrast tās, kurās slēpjas nauda, lādes nenoliedzami tiks noceltas deguna galā, un Tu lādēsies bez variantiem.

Izaicini sevi un noskaidro, cik daudz ar naudas balvām Pielādētās lādes atradīsi pirms saviem sāncenšiem! Turklāt šis ir pirmais Roadgames izaicinājums, kurā dalībnieki tiek aicināti pārvietoties jebkādā veidā – skrienot, braucot, slidojot, peldot un kaut vai lidojot. Lieki piebilst, ka katra lādes izvēlētā vieta būs īpaša, tāpēc, medījot naudu un punktus, redzēsi pārsteidzošas Rīgas vietas, kas visu kopējo piedzīvojumu padarīs vēl neaizmirstamāku!

PAR SPĒLI

Izaicinājums notiks 13. augustā Rīgā un tās apkaimē un sastāvēs tikai no Mednieku uzdevumiem. Spēles teritorijā tiks izvietotas 350 virtuālas dārgumu lādes – 70 Pielādētas lādes un 280 Nolādētas lādes. Divi pirmie dalībnieki, kuri “atvērs” Pielādēto lādi, katrs tiks pie 10 EUR. Savukārt tie, kuri “atvērs” Nolādēto lādi, tiks pie punktiem. Papildus tam, top trīs dalībnieki, kuri iegūs visvairāk punktu, saņems naudas balvas:
vieta – 100 EUR
vieta – 75 EUR
vieta – 50 EUR

Izaicinājums ilgs 4 stundas no plkst. 12.00 līdz 16.00. Sacensības varēs uzsākt un pabeigt jebkurā vietā spēles teritorijā.

KĀ SPĒLĒT NOLĀDĒTĀS LĀDES

Uzsākot spēli, Roadgames aplikācijā parādīsies spēles laukums ar 350 Mednieku uzdevumiem. Dodies uz kartē atzīmētajām lokācijām un sev ērtākajā veidā centies tās sasniegt pēc iespējas ātrāk.

Kad nokļūsi vietā, kurā atrodas lāde, ja Tavam telefonam ir pieejama AR funkcionalitāte, tad to redzēsi papildinātajā realitātē, savukārt, ja šādas funkcionalitātes nav, lādi redzēsi kartē. Katram dalībniekam lāde būs redzama atšķirīgā vietā 10 m rādiusā pēc nejaušības principa. Lai to varētu atvērt, Tev būs jāpieiet tai tuvumā.
Spēles mērķis - atrast pēc iespējas vairāk Pielādētās lādes un savākt pēc iespējas vairāk Nolādētās lādes, lai tiktu pie pirmo trīs vietu naudas balvām.

Vairāk informācijas meklēt - https://roadgames.app.link/RG-noladetas-lades-Riga

Sestdiena,
13. augusts, 12:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie