Pilsētu un novadu svētki

Ogres pilsētas svētki

19. un 20. augustā Ogres pilsētas svētki CEĻO OGRĒ. SKATUVES STĀSTI.

Turpinot aizsākto tradīciju aizraujošā veidā iepazīt Ogri pilsētas svētkos, ogrēnieši un pilsētas viesi aicināti pilsētvidē klausīties koncertus, sportot, baudīt kino, moto šovu, uguņošanu un citus notikumus.

Šogad svētku devīze ir CEĻO OGRĒ. SKATUVES STĀSTI. un ceļojuma pieturvietas pārtaps par skatuvēm.

Piektdien, 19. augustā skatuves spozmi piedzīvos jaunais mols Pārogrē, kur
noslēgsies laivu parāde un gaidāma uguņošana; uz Pilsētas skvēra skatuves koncertēs dziedātājs Fēlikss Ķiģelis, repere Ūga un grupa Oranžās brīvdienas; Jauniešu mājā, Brīvības ielā 40 taps Jauniešu skatuve. Tāpat skatuves prožektoru gaismā iemirdzēsies notikumi Ogres teātra telpā, Ogres Vēstures un mākslas muzejā, kā arī Ogres Zilajos kalnos.

Savukārt sestdien, 20. augustā tiksimies tradicionālajā svētku tirdziņā un iepazīsim garšu daudzveidību, aicināsim radoši darboties dzejas un talantu skatuvēs, būsim aktīvi sporta, veiklības un spēka skatuvēs, piedzīvosim iespaidīgu moto šovu un koncertus gan Pilsētas skvēra skatuvē, kur muzicēs dziedātāja Katrīna Gupalo, grupa Apvedceļš, dziedātāja Aija Andrējeva & Very Cool People un grupa Kayro, gan sanatorijā Ogre, kur spēlēs Reinis Jaunais, Erna Daugaviete un Andris Buiķis, arī stīgu trio Paula Šūmane, Jevgēnija Frolova un Anna Veselova, kā arī Ieva Nīmane, Ainārs Paukšēns, Pēteris Vaickovskis un aktieris Vilis Daudziņš stāstnieka lomā.

Detalizētāka informācija par svētku norisēm drīzumā – tepat mūsu mājaslapā, Ogres novada Kultūras centra sociālo tīklu kontos un pilsētvidē.

No:

19.08.2022 14:00

Līdz:

20.08.2022
Novērtē:

Organizatora ieteiktie