Teātris

Ogres teātra izrāde RĪTDIENA IR TĀLU

Liriska komēdija 2 cēlienos pēc Pjēra Barijē un Žana Pjēra Gredī klasiskās komēdijas "Četrdesmit karāti" motīviem - 9. oktobrī plkst. 18:00 Ogres Teātra telpā

Lugas galvenā varone Liza dzīvo Parīzē. Viņai ir četrdesmit gadi, darbs mazā nekustamo īpašumu birojā, divas neizdevušās laulības, meita, kurai ir tīņa vecums, māte, kuru interesē vienīgi bridža spēle... Visa Lizas dzīve ir darbs – mājas, darbs – mājas. Bet tad pavisam negaidīta sastapšanās izjauc dzīves ierasto kārtību. Varbūt tā pat ir mīlestība, bet varbūt – tikai “kūrorta romāns”? Turklāt ierodas bagāts klients, un arī Lizas bijušais vīrs atkal iedegas savās jūtās... Pēkšņi dzīve piedāvā tik daudzas izvēles, bet vai Liza tam ir gatava?

Iestudējuma radošā komanda: režisors – Jānis Kaijaks, māksliniece – Ilze Kupča-Ziemele, gaismu mākslinieks – Oskars Pauliņš, kustību konsultante – Rita Lūriņa, gaismu, skaņu operators – Mārtiņš Andersons, grima māksliniece – Linda Vilkārse, radošā direktore – Ieva Rodiņa.

Galvenajās lomās: Liza – Astra Kolberga, Monete, viņas māte – Lauma Straume, Annika, viņas meita – Linda Plaude vai Katrīna Anna Ozoliņa, Ervē, viņas bijušais vīrs – Guntis Kolbergs, Gijoms Šarbonjē – Ernests Greizis u. c.

Izrāde saņēmusi Latvijas Nacionālā kultūras centra skates “Gada izrāde 2019” fināla apbalvojumus: “Gada aktieris 2019” Guntis Kolbergs, diploms par veiksmīgu aktierdarbu Astrai Kolbergai, diploms par veiksmīgu muzikālo noformējumu.

Biļetes EUR 15, 12, 10 "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/120813

15% atlaide no biļetes cenas ar Ogres novadnieka karti vai aplikāciju, ISIC vai ITIC karti, pensionāra vai invalīda apliecību.

Izrādes norises dienā, uzrādot izrādes biļeti, 10% atlaide pirkumam "M. Pūre" beķerejā Ogrē, Brīvības ielā!

Ogres Teātra Telpa,
Brīvības iela 15, Ogre, Ogres pilsēta, LV-5001
Svētdiena,
9. oktobris, 18:00
Novērtē:

Organizatora ieteiktie