Elektroniskā mūzika

Skaņu performance MEKLĒTĀJS

skaņu performance MEKLĒTĀJS
Pirmreizējs notikums jaunradītajam duetam pašdarinātos skaņu motīvos ar pieciem koncertiem Latvijā.

seši skaņu gongi, flauta, kokle, balss Dace Straume

četri sintezatori Kaspars Tobis

Mēs visi esam izzinātāji šajā pasaulē. Satiekoties Dacei Straumei un Kasparam Tobim, diviem meklētājiem ārpus ierastās ikdienības, izkāpjot ārpus rāmjiem un ļaujoties brīvajam beznosacījumu kritienam mūzikas un skaņu sintēzē, rodas citāda telpa, kurā nav ne pieprasīšanas, ne gaidīšanas.

Telpa, kurā tu vari būt tāds, kāds tu esi, ļaujoties sajust, satikt, pieredzēt savu vēl nezināmo sevī. Ja tas ir tas, ko tu vēlies. Telpa, kurā tu vari ceļot sevī un izzināšanas ceļos, atklājot sevī jaunas šķautnes un pieredzes.

Skaņu ceļojumā apvienojas zināmi paredzamas un neierasti neparastas skaņu pasaules. Savienojoties divām dažādi daudzpusīgām skaņu pasaulēm – elektroniskajai un akustiskajai dabas saskanēšanai rodas mistēriski netveramu sajūtu pieredze.

Šajā smalkjūtīgi izjustā skaņu sintēzē apvienojušies grupas “Dzelzs vilks” taustiņinstrumentālists, sintezatoru pavēlnieks, multinstrumentālists Kaspars Tobis ar 4 sintezatoriem un mūziķe Dace Straume ar 6 skaņu gongiem, kokli, vairākiem netradicionāliem instrumentiem un balss dziedājumiem.

Aicinām ļauties skaņu performances iedvesmai, piedzīvojot citādus pieredzes mirkļus sevis meklēšanā un atrašanā.

K. Suns,
Elizabetes iela 83/85, Rīga, LV-1050
Svētdiena,
7. aprīlis, 20:00
Novērtē: